Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudom kitalálni hol...

Hogy tudom kitalálni hol folyik ki a kocsi hűtővize?

Figyelt kérdés
1 óra út után már fél litert kell öntenem hozzá.

2022. nov. 25. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak út közben folyik, vagy álló helyzetben is?
2022. nov. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Útközben intenzíven, nem esküdnék meg hogy állóhelyzetben is, de ha akkor is, biztos hogy kevésbé intenzíven. Ebből már lehet valamire következtetni?
2022. nov. 25. 10:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha álló helyzetben van alatta tócsa, akkor enged valahol a rendszer, azt kéne végignézni. Ha csak menet közben, akkor hengerfejes is lehet, az a rosszabb eset
2022. nov. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hagyd kihűlni és utána nézd (tapogasd) körbe, hogy látszik-e valahol a víz. Ha nem látszik, akkor tömítéshiba és menj a szervizbe.
2022. nov. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 veterán vas ***** válasza:

Kitalálni egy történetet szoktak. ;)

Ezzel szemben ha egy autóból folyik a víz, akkor annak a helyét/okát meg kell keresni.

Ha neked nem sikerül, akkor irány a szerelő.

2022. nov. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Állóhelyzetben is.
2022. nov. 25. 15:32
 7/8 veterán vas ***** válasza:

Biztosan én vagyok nagyon egyszerű gondolkodású, de ha álló helyzetben is folyik, akkor a földön látható folt fölött keresgélnék.

Ha esetleg nem közvetlenül a csöppenés nyoma fölött van a baj, akkor pedig szárazra törlöm az adott környéket, és hamarosan látszódik a folyadék útja.

2022. nov. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen nem elől van folt a hűtőnél, hátrébb van, de végigcsoroghat esetleg valamely alkatrészeken.
2022. nov. 25. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!