Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy a Pantene...

Subrisio kérdése:

Létezik olyan, hogy a Pantene sampon hipó szagúra romlik?

Figyelt kérdés
Pàrom szüleinél, amit mi hasznàlunk sampon annak az aljàn 2016-os dàtum szerepel és 1/4 van már csak benne.Mi mostanàban jàrunk csak oda és múltkor fürdés soràn észrevettem hogy hipó szagú a sampon, semmi pantene illata nincs, egyúttal a vízbe kerülve a víz is erősen hipó szagú lett. Nekem is van lejàrt balzsam (2014) mégis annak semmit nem vàltozott az illata. Létezne ilyen, lejàrt volna? Pàrom anyukàja azt mondja lehet megromlott. Érdemes a gyártó felé fordulni megreklanálni?

2022. nov. 29. 08:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
2022 van csakszólok
2022. nov. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem mondhatom azt, hogy adjatok nem lejàrt sampont 😀 vendégségben voltunk.
2022. nov. 29. 09:05
 3/11 A kérdező kommentje:
Illetve hogy ne írjak hülyeséget azok a dàtumok a gyàrtàsi idő. A flakon hàtuljàn talàlható felnyitott tégely szimbólum jelzi hàny hónapig hasznàlható felbontàs utàn. Tehàt a felbontàs ideje ami lényeges, nem pedig a gyàrtàsé. De köszönjük az észrevételt, tisztàban vagyunk vele hogy 2022 van. 😉
2022. nov. 29. 09:32
 4/11 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy sampon van benne, és nem az anyós töltött bele hipot?
2022. nov. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez slágergyanús, nem vagyok vegyész, de a sampon és a hipó között azért van némi különbség molekuláris szinten, és olyanról még nem hallottam, hogy a sampon bármelyik összetevőjéből nátrium-hipoklorit váljék egy spontán kémiai reakció, vagy esetleg bomlás során.
2022. nov. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az àllaga sampon, zöldes színű, és eddig elméletileg pantene volt benne, de szagra pàrom is azt mondta hipó szagú, illetve amikor próbàltam vízzel lemosni az ujjamról sikamlós maradt, alig tudtam lemosni. A pàrom is ugyanúgy hasznàlta és elvileg együtt vették a sampont anno. Szóval nem hiszem, hogy öngólt akartak volna.
2022. nov. 30. 20:48
 7/11 anonim válasza:
Fel vizezték hipós vízzel
2022. dec. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Vigyél inkább sampont magadnak. Amúgy is az lenne az ésszerűbb. Ha tudom hogy csak ez van náluk akkor fogom veszek oda is vagy viszek magammal, ennyi.
2022. dec. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Aha szóval 2016-ban fel lett bontva és azt hiszed hogy az most lassan 2023-ban jó lesz? Nagy valószínűséggel pedig romlott balzsamot kenegetel a hajadra attól hogy nem rohadt büdös még nem marad jó😂
2022. dec. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt írtam, hogy ezt csak az anyukàja tudja mikor bontottàk fel, a 2016 az gyàrtàsi dàtum!! De ezt màr leírtam. Van egy pàr balzsamom és talàltam egy lejàrt sampont az illatuk mit sem vàltozott, funkcionàlisan pedig ugyanazt tudja. Ez nem egy joghurt hogy felbontàs utàn megromolik. Én úgy gondolom ha most vennék egy sampont és felbontanàm nem hiszem hogy 6 év múlva hipós szaga lenne.
2022. dec. 1. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!