Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel magyarázzátok?

Nevelő kérdése:

Mivel magyarázzátok?

Figyelt kérdés

A törtènet a következő.

Gyerekkoromban egy rózsadombi kastély penèszes tanacsi házaban èltünk. Ahol energia pöttyök "èltek" színes aranysárga felbukkantak majd eltűntek. Mindig követtek aztán amikor elköltöztünk egyszer láttam őket. Valószínűleg helyhez kötött lènyek energia lehetett.

Sokáig nem törtènt semmi.Persze azt leszámítva,hogy egyszer valamilyen mely hang megszólított talan az isten. Ekkor a vallás èrdekelni kezdett. Majd 17-18 èvesen kollègista lettem sokaig nem törtènt semmi.

Aztán már felnőtt voltam ès gyerekem is volt. Akkor este jöttem haza a munkából. Semmi különös csak gyerekre vigyáztam. Jöttem le a hegyről a főúton ki volt jól világitva.Nem gondoltam semmire csak úgy mentem. Egyszer egy pasi jött szembe velem sose felejtem fiatal volt. Ahogy automatikusan egymása nèztünk az arca eltorzult dèmoni lett. Lefagytam nem jött ki hang a toromon a szívem hevesen dobogott.Pár pillanat volt az egèsz. Sose felejtem el.

A másik ilyen esetaz volt amikor a lakásunkban ( panel)a kislányom akkor olyan 2.5 èves lehetett ès látott egy női alakot mondta is èn is láttam hogy valami elsuhant a szobában . Egyszer összejövetelt rendeztem a gyerekeknek sorozat fotót kèszìtettem egy fehèr gömb volt a kèpen majd ugyanazon a kèpen mar nem volt ott.

A legijesztőbb az volt amikor lassan kinyílt az ajtó ez este volt a gyerek aludt a fejem ès èn mèg fent voltunk beszèlgettünk. Fogtam a gèpet ès csináltam nehány sorozat kèpet lehetet látni ahogy kinyilik az ajtó fehèr hisszúkás fèny jelenik meg majd eltűnik.

Elköltöztünk mert megszületett a masodik gyerek így nagyobb panelt vettünk.

Hosszú ideig semmi

Igazából csak annyi hogy neha megèrzem az emberek energia hullámait mint egy adovevő

Azt gondolom minden okkal történik. Azóta egy kicsit tisztábban ès racionálisan gondolkodom. Keresem az Összefüggéseket!

Szóval ti mivel magyarázzátok ezt? Vannak olyan dolgok amiket nem tudunk megèrteni mèg akkor sem ha nagyon szeretnènk


2022. nov. 30. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit szívsz de abba kéne hagyni.

Orvos látott már?

2022. nov. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiáternél voltál már?
2022. nov. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, okkal történik, valamiféle elmebetegség az oka.
2022. nov. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Normális választ várok.
2022. nov. 30. 19:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem úgy tűnik.
2022. nov. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4. Ahhoz normális kérdés is kell.


Vagy írd le konkrétan hogy milyen választ vársz.

2022. nov. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Törtènt valakivel ilyen vagy hasonló megmagyarázhatatlan eset?
2022. nov. 30. 19:53
 8/8 anonim ***** válasza:

Velem történt még cifrább is.

Hiába, a jóféle pálinkának nincs párja!

2022. nov. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!