Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy írjak róla verset? 👇

Hogy írjak róla verset? 👇

Figyelt kérdés
Sziasztok! Holnapra kellene írnom egy verset egy lányról mikulásozásra. Aminek benne kelenne lennie:szép, okos, kedves, jo stilusu(Panna a neve) . Ezeknek mindenképpen, de ez melett jó barát, k poppot hallgat,gazdag, szeret olvasni. Szóval szeretnék segítséget kérni, hogy hogy írjam meg róla, mert fogalmam sincs. Előre is köszönöm!
2022. dec. 3. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szedd össze a gondolataidat róla, írd le, és ezek alapján próbálj meg verset alkotni a leírtakból, persze ehhez némi képzelőerő és absztrakció is kell.
2022. dec. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ide figyelj, kedves Panna!

Lassan tele már a kanna.

Íme itt van már a Mikulás,

a gyatyája nem is kulás.


Fogadd szépen eme köleményt,

a csoki már lehet kőkemény.

Nem jött a messzi Koreából,

csak innen a kis utcából.

2022. dec. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.válaszoló:nincs sok azért kértem segítséget

2.válaszoló:közel áll hozzám, valami kedves vers kelene

2022. dec. 3. 18:10
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én nem fogom megoldani helyetted a feladatot, az 1-es válaszomban pedig leírtam, hogy mi kell hozzá. Első körben tanácsolom, hogy a magyar helyesírás szabályainak a részletes tanulmányozásával kezdd, aztán majd írhatsz verseket.
2022. dec. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!