Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cserediák szeretnék lenni...

Cserediák szeretnék lenni három barátommal 3 év múlva Amerikában. Kollégiumos, jó oktatási színvonalú középiskolát keresünk (mert családnál nem biztos, hogy lesz három emberre hely ugyanabba a suliba). Lehetünk egyszerre 3-man egy suliba külföldön?

Figyelt kérdés

2022. dec. 3. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
2022. dec. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én is ezt néztem csak ott nem találtam, az erre vonatkozó választ. Esetleg ha konkrétan elmagyaráznád,hogy ez a folyamat, hogy zajlik akkor tisztábban látnék
2022. dec. 4. 12:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha kiválasztjátok, hogy melyik programba is mennétek - elviekben - ott tudnak részleteket mondani. Ezért linkeltem az oldalt, mert egyenként végig kellene nézni, egyáltalán hol van még hely. Ugyanis pályázni kell az ilyen helyekre is, hogy egyáltalán bele kerülhess egy ilyen programba.


Mellesleg annyi az infóm, mint neked.

2022. dec. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!