Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet ennek a thriller/horr...

Mi lehet ennek a thriller/horror/pszichológiai filmnek??

Figyelt kérdés

Pár évvel ezelött már kiírtam ezt a kérdést de nem érkezett rá megfejtés.

Megprobáltam már sokszor felidézni a történéseket de szerintem csak az utolso harmadát láttam ennek a filmnek.Az azthiszem fő karakter egy férfi volt aki részt vett egy "játékban" amiben körbe ültek egy asztalnál és megrázó emlékeket amiert bűntudatuk volt idéztek fel. Volt egy olyan jelenet hogy egy nő(?) vagy önmagát lövi le vagy egy másik karaktert és végül fejbe lőtte magát.

A fő karakter pedig vagy a lányát(?) vagy önmagát lövi le de végül a lánya hal meg.

A férfi marad utoljara a játékban de a játékvezető(?) hasba lövi ő pedig a földön kúszik és egy függöny elhuzódik(?) és kiderul hogy egy színházba van és közönség tapsol a férfi pedig segítségért kiabál de a közönség azthiszi hogy az előadás része. Ennyire emlekazem biztosan. Előre is köszönöm hogyha valakinek errol az össze-visszaságról amit leírtam eszébe jut valami.

megj.: 5-10 éve láthattam a tvben ha ez segít valamit..



2022. dec. 4. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem erről egy film ugrott be:

A gyilkos médium

2022. dec. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ez az
2022. dec. 8. 08:53
 3/4 A kérdező kommentje:
még mindig keresem szóval bárkinek bármi ötlete van n, ugodtam írja le
2023. jún. 18. 21:02
 4/4 anonim válasza:
Synecdoche, New York?
márc. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!