Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 👏 Mennyi a gyerek tartás díj...

👏 Mennyi a gyerek tartás díj 1 gyermekre? Mert apuka havi 20eft szándékozik adni.. Amit én keveslek . Azt mondta a bíróság sem fog többet ítélni, mert úgy csinálja ne legyen munkahelye,vagy inkább haza is jön.

Figyelt kérdés
2022. dec. 6. 01:50
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Külföldön dolgozik.
2022. dec. 6. 01:51
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagyonosodási vizsgálatot is tudsz indítani ellene, ha az életkörülményei alapján nem valószínű, hogy minimálbéres.
2022. dec. 6. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Ha haza jön.. Igazából az édesanyjához jön akinek ugye albérletet fizetnek..ő és a további 3 gyermeke dobja össze az anyukajuknak az albérletre. Szóval ő oda jár haza.. És ha csak azért is haza költözne, hogy ne legyen munka helye.. És ez által kevesebbet fizessen.

Így nem tudok vagyoni nyomozás indítani.. A méreg drága ruháit meg nyilván el tüntetni, ha egyáltalán azt alapul vennék.

2022. dec. 6. 02:31
 4/21 A kérdező kommentje:

Ha minimálbérres akkor kiről belül mennyi a gyerek tartás díj.

Én őszinte leszek.. 50eft szeretnék.

De nagyon sok ismerős azt mondja ez esélytelen 1 gyerekre,még hogyha igazolja is munkahelyét.

2022. dec. 6. 02:34
 5/21 A kérdező kommentje:

Van olyan barátja aki 2 gyermekére fizet 40eft bírósági ítélet szerint.

És most ő ezzel jön nekem.

2022. dec. 6. 02:36
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Szemét egy alak, mint kolléganőm ex férje, megcsinálni könnyű, utána legalább anyagilag segítené :(

Az is inkább feketén dolgozik, csak fizetni ne kelljen.

2022. dec. 6. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem meg a nő a szemét alak aki azt hazudta védekezik de csakazért is teherbe esett, hogy így próbálja meg magához kötni a férfit.
2022. dec. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

7/7 te miről beszélsz.. Vicces vagy..

És ilyen kommentett nem kért senki.. Tudsz valamit rólunk?

Meg áll az ember esze 😂

2022. dec. 6. 10:21
 9/21 anonim ***** válasza:
59%
Hatoskának próbáltam megmutatni milyen az, amikor nem tud semmit, de mégis leszemetez valakit, feltételezésekre alapozva.
2022. dec. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Mert szemét alak is az apuka jól mondja.. Tervezett gyermek volt.. Másfél éves.. És le lépett külföldre.. Mindenre telik, 80eft melegítő 100eft napszemüveg stb stb. Anyucinak albit fizetni.. De gyerek tartás elég 20eft. Ugye?
2022. dec. 6. 11:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!