Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó dolog?

Szerintetek ez jó dolog?

Figyelt kérdés
Kezdek leszokni a bronyságról

2022. dec. 6. 05:15
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
11 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem egy rossz dolog, de nem is kifejezetten jó (éppen ezért én nem is szavaztam, mert az igen és a nem véleményem szerint túl egyszerű válaszok erre a kérdésre). Csak te tudod igazán eldönteni, hogy mit érzel ezzel kapcsolatban.


Egyébként lehet, hogy tudom mit érzel. Ha korábban nagyon rajongsz valamiért, aztán egy idő után már nem érdekel többé, az mindig csalódottsággal tölt el egy kicsit. Így voltam én a Star Wars-szal. Néhány évvel ezelőtt még éltem-haltam érte, most viszont már teljesen közömbös vagyok iránta. Eleinte szomorú voltam emiatt, de aztán találtam helyette mást (Transformers), és most azért rajongok.


Az élet már csak ilyen. A lényeg, hogy ne szomorkodj ilyan dolgok miatt, mert tényleg nem szükséges. Lehet, hogy később majd meggondolod magad, és mégis újra felkelti az érdeklődésedet, de ha nem, az sem a világvége. A lényeg, hogy olyan dolgokat nézz, és olyan dolgokért rajongj, amik örömet okoznak neked! :)

2023. jan. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!