Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csomagküldés Németországból...

Csomagküldés Németországból Magyarországba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék DHL csomagautomatából haza küldeni pár dolgot. Érdekelne, hogy aki kint él/élt és használta az automatát, annak milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban. Illetve érdekelne az ár is körülbelül (max. 1kg-os csomagról lenne szó)

A neten nem találtam meg amit kerestem, csak a dhl csomag átvevést.

Köszönöm előre is a segítséget!


2022. dec. 7. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit nem találtál meg? A dhl.de-n tök könnyen megtalálható minden információ:

[link]

Az ár értelemszerűen a súlytól és a mérettől függ (valamint Päckchen esetében nincs biztosítás, nyomkövetés).

A hogyan küldjél szintén egész részletesen, szájbarágósan le van írva:

[link]

Milyen tapasztalatra vagy kíváncsi? Egyik-másik ajtó nyikorog, és gyakrabban pókhálótlaníthatnák.

2022. dec. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én tegnap feladtam postán egy kb 1,5 kg-os csomagot Magyarorszàg felé. 17€ volt. Automatát mèg sosem használtam. Inkább emberhez megyek az a tutibb.
2022. dec. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Automatát mèg sosem használtam. Inkább emberhez megyek az a tutibb."

Miért nem küldöd lovasfutárral? Az még tutibb.

Hány éves vagy? Hetven? Akkor megértem, hogy ódzkodsz a modern megoldásoktól.

Miért tutibb az ember? Messzebb van. Nincs mindig nyitva. Sorba kell állni. Szerencsétlenkedik. Nem érti. Beszélget. Rosszul számol. Nem tud visszaadni. Rád köhög. Meg a többi is, míg sorban állsz.

Automatához megcsinálod a cetlit telefonos appban, odamész, leolvastatod a kódot, felragasztod a cimkét, berakod a szekrénybe, elteszed a cetlit, kész. Akár hajnal háromkor is.

2022. dec. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tudom, hoyg sikerült 17 euróért feladnod egy másfél kilós csomagot. A max. 2 kilós csomag 14€ de csak online, a max. 5 kilós csomag pedig online 16€, Filiáléban 18€.
2022. dec. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm 3-as válaszoló, amit az írásod végén írtál arra voltam igazából kíváncsi hogyan működik a dolog. Nagyon szépen köszönöm.

A tudatlanságom oka az hogy hiába 18 éves vagyok, még nem adtam fel csomagot.

2022. dec. 15. 21:58
 6/6 anonim ***** válasza:

És sikerült megoldani?

Mondjuk most jutott eszembe, nem tudom, hogy feladáshoz kell-e Postnummer. DHL automatából csomagátvétel azt hiszem nem megy anélkül, de hogy feladáshoz kell-e...

Már nem emlékszem, hogy a DHL app elindul-e egyáltalán Postnummer nélkül.

2022. dec. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!