Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha 16 évesen kiiratkozok a...

Ha 16 évesen kiiratkozok a sulibol milyen munkákba tudok dolgozni?

Figyelt kérdés

Ha jövőre nem kezdem el a sulit szeptembertől, és lány vagyok milyen munkákba tudnék dolgozni?

Nem szeretnék suliba járni, meguntam, nehéz a tanulás szar az osztály is és a szakma sem érdekel



2022. dec. 10. 13:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

#10: Google milyen találatokat adott, mikor beírtad? (Látod, te sem keresel, de másokat ki tudsz ezzel osztani)


[link]

"A tankötelezettség annak a tanévnek a végéig tart, amelyben a tanuló a tizenhatodik életévét betölti"


[link]

"45. § (1) Magyarországon - az e törvényben meghatározottak szerint - minden gyermek köteles az intézményes nevelés-oktatásban részt venni, tankötelezettségét teljesíteni. [...]

(3) * A tankötelezettség annak a tanévnek a végéig tart, amelyben a tanuló a tizenhatodik életévét betölti. [...]"


Most pedig kérem tőled a megérdemelt 0%-ot legalább 15 profilból, hiszen te tévedhetetlen vagy, és az objektív, forrással alátámasztott válaszokat sem vagy hajlandó elfogadni.

2022. dec. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 ludicrousSpeed ***** válasza:
0%
Ejnye, hát elfelejtetted idézni, hogy milyen körülmények között szűnik meg 16 évesen. Mindegy, majd legközelebb.
2022. dec. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nagyon kegyes voltál. Direkt nem foglalkoztam vele a szükségesnél többet, mert mindketten tudjuk hogy bármilyen "jó" is egy válasz, úgyis te döntöd el a sorsát.
2022. dec. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 ludicrousSpeed ***** válasza:
0%
Mindketten tudjuk, hogy baromság amit állítasz. Kár is vergődnöd :)
2022. dec. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Ludricrous, ezt most benézted, elég csúnyán. Nincs ezzel semmi gond, ha be is ismered. Te viszont most nem beismered a hibádat, hanem pont hogy vergődsz. Ne alázd ezzel magad, felesleges. Máskülönben nekem semmi bajom nincs veled, számos kérdésnél értettünk már egyet. A mostani vitapartnered pedig paranoid személyiségzavarban szenvedhet/trollkodik, de úgy látom erre sem jöttél rá, hanem megetted szépen a csalit. Bocsesz, de ez van.
2022. dec. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 ludicrousSpeed ***** válasza:
Mindenki nyugodjon le, nem néztem be semmit :)
2022. dec. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
🤷‍♂️😂😂😂
2022. dec. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Senior Séf ***** válasza:
91%
50-55 éve marhaságnak véltem, amikor mondták az öregek, pedig igazuk volt; addig van jó sorod,, amíg iskolába jársz. 8 általánossal nem sok lehetőséged van. Az ilyen lányok adják végül prostitúcióra a fejüket.
2022. dec. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Bozont333 válasza:
Tiszteltt kérdező ebbe az országba érettségi nélkül Max térdel i fogsz az utca mellett de még érettségi nélkül is
2023. jan. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

#19

Ahogy én azt az elmúlt 20-21 évben, vagyis a Medgyessy-kormány időszakától tapasztalom, hogy bizony ha érettségid vagy felsőfokú végzettséged van, akkor túlképzett vagy, amennyiben szakmunkás végzettséged van, akkor ugyanúgy alul képzettnek minősítik, mintha csak 8 általánosod van.

2023. febr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!