Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki jártas ebben?

Buksi1995 kérdése:

Valaki jártas ebben?

Figyelt kérdés
El szeretnék kezdeni fogadni bet365-ön:) Az első dolog hogy akarok nyitni a másik bankszámlát amiről beutalom a pénzt (nem a főt akarom használni) ez így jó ötlet? A második pedig hogy ki lehet utalni a pénzt olyan bankszámlára amiről nem fizettem be? Mert kiutalni már a “főre” szeretném.

2022. dec. 10. 23:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy ha paysafecard-al befizetek, akkor a számlámra ki tudom utalni?
2022. dec. 10. 23:20
 2/3 anonim ***** válasza:

Saját bankodhoz be ballagsz, nyitsz egy online vásárlási számlát. Amit fogadásra akarsz költeni erre a számlára átvezeted.


De egy kis plusz info:


Ha bármi hitelt tervezel a jövőben tudd, hogy a bankok nagyon alergiásak a szerencsejátékos egyénekre. Szóval ha Te aktívan szerencsejátékozol nem biztos, hogy hitelképes státuszt fogsz kapni a későbbiekben.


Bankban melózok. Gondoktam szólok.

2022. dec. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Inkább keress rendes hobbit, ami akár eladható, értékesíthető.


Felesleges plusz költségekkel külön kártyát, stb-t igényelgetned.


Ha vállalkozó lennél, na azt érdemes külön kezelni. Több okból is.

De szerencsejáték... Ostobaság.


1-esnek pedig igaza van.

2022. dec. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!