Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vicces/kínos fingós sztorikat...

Vicces/kínos fingós sztorikat kérhetek?

Figyelt kérdés

#vicces #Fingfos
2022. dec. 11. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Egyszer szájba fingottam egy ilyen kérdezőt.
2022. dec. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Kérhetsz.
2022. dec. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Ültem a suliban az órán, annyira beleéltem magamat abba amit a tanár beszélt, hogy teljesen megfeledkeztem magamról annyira ellazultam, hogy egy jókora madár kireppent. Mindenki röhögöt es nézelődött jobbra-balra, én is, hogy álcáztam a madáreregetést, "kerestem" a tettest a többiekkel. Erre ráfogták egyik osztalytarsamra :-D úgyh. bocs Jani én voltam az :-D
2022. dec. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
9%

1964-ben jelent meg a Dr. Strangelove, avagy rájöttem, hogy nem kell félni a bombától, meg is lehet szeretni című zseniális vígjáték Stanley Kubrick rendezésében. 1979-ben a világ egyik legjobb vígjátékfilmje, a Brian Élete jött ki, amit sajnálatos módon több helyen is betiltottak, társadalomkritikus humora miatt. 1991-ben az Addams Family első része megújította a fekete humort, és a kilencvenes évek egyik legnagyobb klasszikus vígjátékává lett.

Nézz magadra, te szánalmas ember! Fingós vicceken röhögsz? Hány éves vagy cula? 9? Undorító selejtes mellékterméke vagy ennek a társadalomnak. Kotródj!

2022. dec. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszoló remélem olyat fingik hogy kettéfossa a farmerét.
2022. dec. 12. 00:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt hittem, csak egy puki lesz, de "leve" volt. Egyetlen szerencsém, hogy épp otthon ért utol.
2022. dec. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!