Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Velúr cipőt mivel tisztítotok?...

Velúr cipőt mivel tisztítotok? (Nike Jordan)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vettem használtan Egy Jordan Mid cipőt aminek egy részében van velúr is. Mosógépet tudom hogy nem szereti szóval kézzel nekiálltam szárazon de sajnos nagyon belement a kosz így vizetsen kellett kiszednem, Ki is jött a kosz majd a vizet kárpittisztító géppel kiszívtam amennyire tudtam de természetesen vizes mardt így is. Megszáradva a velúr része nagyon kemény és érdes. Valami kemény kefével kellene fellazítanom vagy ki mit ajánl ilyenre? Úgy tudom az a normális ha puha, de mivel vizet ért kemény

2022. dec. 12. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Cipőboltokban lehet kapni velúrkefét, azzal meg lehet próbálni.
2022. dec. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És szárazon vagy valami habban érdemes? Utána valami utókezelést szoktak?
2022. dec. 13. 09:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, erről biztos vannak cikkek.
2022. dec. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudni én sem tudom :D olyan írjon már akinek van tapasztalata ilyen cipővel pls :D
2022. dec. 13. 14:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Jól van, tessék...

[link]

2022. dec. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!