Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy veszi fel a gls a háznál...

Hogy veszi fel a gls a háznál a csomagot? milyen dokumentumot kell átadnia a feladónak h átvette szállításra? mi a teendője a feladónak h oké legyen minden? linkre szükség nincs, választ nem adnak a kérdésre.

Figyelt kérdés
2022. dec. 13. 12:15
 1/5 A kérdező kommentje:
vagy csak nem találtunk választ a kérdésre pedig publikus.
2022. dec. 13. 12:16
 2/5 anonim válasza:
100%
Én csak ruhát áruló webáruházakról tudok nyilatkozni, ahonnan eddig rendeltem és vissza kellett küldenem a terméket. A csomagban van egy visszaküldési űrlap, a terméket vissza kell rakni az eredeti csomagolásba, belerakni az űrlapot (azon lehet, hogy meg kell jelölni, mit küldesz vissza, de nem tudom, milyen termékről van szó nálad). A visszaküldéshez vagy kapsz egy matricát, amit ráragasztasz a csomagra, vagy a futár rak rá egy sajátot, ha te nem kaptál hozzá. Cserébe ő adni fog egy kis papírt, azt meg kell tartani, azon van rajta, hogy feladtad a csomagot, ők pedig átvették visszaküldésre. Nagyjából így működik.
2022. dec. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én már adtam fel csomagot. A honlapjukon kell megrendelni. Ott meg kell adni az adatokat (feladó, címzett, súly, méret stb., aztán megjelölöd az időpontot vagy adnak időpontot, ezt már elfelejtettem. Mikor ezeket kitöltötted, közlik, hogy milyen összeget utalj x időn belül. Interneten átutalod a bankodból, aztán várod a GLS-t (szerintem nagyon jó futárcég).

Nem kell semmit kitöltened kézzel, nem kell semmit kinyomtatnod. A futár hozza a már kinyomtatott cetlit, amit egyrészt a csomagra ragaszt, egyrészt nálad hagy egy példányt.

Aztán a honlapjukon, a csomagszám ismeretében (ami a kinyomtatott cetlin lesz), figyelemmel kísérheted, hogy mikor vették át a csomagot.


A DPD is ugyanígy jár el, kicsit olcsóbban.

2023. jan. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Vannak bizonyos termékek, amit nem lehet csomagban küldeni, de gondolom, te nem ilyeneket akarsz feladni. Ennek a listája ugyancsak a honlapjukon van.


A www.csomagnet.hu oldalon is meg lehet közelíteni ezt a feladást. Ott választhatsz 3 vagy több futárcég közül. A GLS is köztük van.

2023. jan. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Választ nem adnak? Én a csomagnet.hu-nak írtam és gyorsan válaszoltak.
2023. jan. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!