Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor mi az alternative...

Most akkor mi az alternative rock?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert már bele őrültem hogy nem találom meg hogy mi is az. Pontosabban tegyük fel a nirvanát ő grungeból indult és alternatívot ő hozta létre leginkább ha jól tudom és amióta a nirvana feloszlott azóta a grunge az alternatív?

Remélem jól fogalmazódott meg bennem.

Amiért fel is tettem a kérdést az az hogy tegyük fel van a carson coma tudom, nagyon mainstream és elméletileg ők altert játszanak, de még is sok helyen a popba benne vannak és stb én azt az alternativot keresem mint pl nirvana vagy kicsit ez most elfog térni de a radiohead a radioheadre is azt mondják ha jól olvastam hogy pop de akkor most 2000 elején az ok computer a pop rock legnagyobb albuma volt vagy az alternatív?



2022. dec. 14. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Per definitionem:


[link]

2022. dec. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugyanezt néztem magyarul wikin de nem tudtam kiszedni belőle
2022. dec. 14. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyjából az, ami nem mainstream. Persze ez később mainstreammé válhat, de akkor én már nem használom rá az alternatív kifejezést.
2022. dec. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De akkor az ilyen carson coma féleségek akkor már tényleg a popok közé sorolhatóak?

És akkor ami meg underground az pedig alter gondolom.

2022. dec. 14. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!