Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Blaha Lujza teret miért...

A Blaha Lujza teret miért tartják annyira veszélyesnek? (Nem budapesti vagyok)

Figyelt kérdés

2022. dec. 14. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok ott a cigány és a hajléktalan.
2022. dec. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja előfordulnak ott cigány hordák (nem barátságosak) van pár alkesz pofa meg hajléktalan is.

De mondjuk én nem szoktam parázni, nem késeltek meg egyszer sem, de 5 percig ott állsz vagy ülsz tuti betalálnak, hogy tudsz e adni nekik egy kis aprót XD

2022. dec. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor már értem, köszi 😂
2022. dec. 14. 17:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tesókám, tudnál adni egy cigit, buszjegyre kéne 😄
2022. dec. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Blaha egy csomópont. És mint ilyen tele van minden féle alja elemekkel. Nem mellesleg ott van közel a 8, a Népszínház utca és hasonló "festői" helyek ahonnan folyamatosan jönnek ezek az alakok. Nyugati aluljáró is ilyesmi volt régebben. Ma már azért az egy fokkal jobb.
2022. dec. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8%

Mert olyan szinten barátságos, hogy még keresztül haladnod sem kell rajta egy kiadósabb verésért.

A Nyugati csak és kizárólag azért békésebb most, mert az építkezések miatt lényegében ki van pusztulva az aluljáró.

Amíg nem kezdtek bele nagyobb szabású gányolásokba, voltak érdekes elemek ott is, - a lotyók ott járőröztek balekokra vadászva, persze az őrkutya is ott lihegett a fal mellett...

Zsebtolvajból több volt ott lent, mint átutazó ember.

2022. dec. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért ezt a verést és hasonlókat hagyjuk már. Kismilliószor áthaladtam a Blahán és egyszer sem nyúltak hozzám (sőt, többször várakoztam is az aluljáróban). 4-5 éve bulik után részegen általában a Blahán keresztül jártam haza (nyilván bőven vártakoztam akkor is).


Ha leszólítanak, hát istenem, le kell tudni reagálni az ilyet. Pedig egy szemüveges bölcsészalkat vagyok. Kicsit túl van ez is lihegve, mint a nyolcker is, úgy általában.

2022. dec. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!