Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Chevrolet Corvette c5 fenntartás?

Chevrolet Corvette c5 fenntartás?

Figyelt kérdés

Tisztelt tulajdonosok, szerelők, szakértők! Érdeklődnék ,hogy az üzemanyagon kívül, mennyibe kerül egy c5 alkatrész fenntartása például egy mercedeszhez képest. Sajnos nem találok ár listát semmi komolyabb alkatrészről sem: futómű vezérlés szűrők vízpumpa kuplung ,és sorolhatnám.

Így nem tudom meghatározni, hogy egy komolyabb gondál meddig állna a garázsban(takaró elv).A fizetésemből megtehetem ,hogy megengedjem magamnak a megvételét ,de a fenntarthatóság és a megvétele nem ugyan az. Még azt sem tudom hol szereznem be az alkatrészeket nem ,hogy mennyiért. Mindig magam rendeltem meg őket. Ugye Bárdi Unix teljesen kilőve egy féktárcsa betétet akárhol kapok az nem mérvadó.A válaszokat köszönöm, 30F.



2022. dec. 16. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Milyen méretarányú Corvett a cél? 1:18, 1:43, 1:72?
2022. dec. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vicces köszi!De akkor már Burago.
2022. dec. 16. 15:58
 3/5 anonim válasza:
Ha a megvételkor műszakilag rendben van az autó, akkor a pech eseteit leszámítva nem lesz baj. feltételezve persze, hogy hobbi autónak szánod, nem hétköznapi közlekedőedénynek. Van néhány neuralgikus pontja (nem mindegyik évjárat, nem mindegyik felszereltségi szint), de alapvetően egy jó konstrukció, a motor egyszerű, megbízható, szóval jó eséllyel, csak tankolnod kell és az időszakos szervizekre kell majd költened.
2023. ápr. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3


Már, miért ne használhatná mindennap? Az se normális, aki csak hobbi célból vesz autót magának. Szerintem simán alkalmas hétköznapi használatra, mivel egyszerű, mint a faék.

2023. aug. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mustang lett ,de nem fogott meg.Rajta vagyok a corvettre cserélésen!
2023. aug. 19. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!