Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezek a gondolatok normálisak?

Ezek a gondolatok normálisak?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm mostanában folyton a halálról beszél.Akkor akadtam ki mikor megkérdezte,hogy szerintem melyik a leggyorsabb és leghatásosabb módszer az öngyilkosságra,ugyanis ő az akar lenni...Hogy miért?Mert szerinte az egész élet arról szól,hogy reggeltől estig tanulunk azért,hogy utána agyondolgzzuk magunkat és hiába beszélek neki arról,hogy az életnek van szép oldala is és,hogy mennyi mindent hagyna ki ha meghalna,de ő csak azt hajtogatja,hogy ennél a halál már csak jobb lehet,mert nincsenek kötelezettségek:OÉs még csak 13 éves...

És komolyan aggódom érte.Mivan ha tényleg megcsinálja?

L/13


2010. okt. 1. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg meg akarná csinálni, nem beszélne róla, hanem csak csöndben megtenné.Így akaratán kívül is, de azt jelzi, hogy segítséget akar.Esetleg ha ő is beleegyezik, elmehetne pszihologushoz.Eleinte nekem se volt sok kedvem, aztán rávettem magam, elmentem, és sokkal jobb lett.Nagyon megkedveltem a pszihologusom, ő is engem. :)

14,5L

2010. okt. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy betegesen fél a szüleivel beszélni.Ők még mindig úgy kezelik őt mint egy kisbabát így semmit nem mer megkérdezni tőlük.Gondolom erről sem beszélt velük...:SAmúgy meg még nincs is 13 csak 12
2010. okt. 1. 14:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Hadd el! Két év múlva úgyis rájön, hogy tökjó dolog minden hétvégén bebaszcsizni, meg az se rossz, ha esetleg előkerül néhány gé. Így szokták a lányok, és így van rendjén. :D 17/F
2010. okt. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkorjó:D

Köszi:)

2010. okt. 1. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!