Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megvan az az érzés, amiért...

Megvan az az érzés, amiért rossz hazatérni (költözés után)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én már nem lakom otthon idén szeptember óta.

Az elmúlt kb. 1,5 évem szörnyű is volt otthon. Nem a szüleim miatt. Viszont otthon éltem meg a negatív dolgokat, így, amikor hazamegyek, mindig szomorú leszek, előjönnek az emlékek, és elkeseredem.

Persze viszonylag frissek ezek az emlékek (körülbelül május-június óta lett “nyugodtabb” életem), így valószínűleg pár hónap/1-2 év, és elmúlnak ezek a rossz érzések. A helyére kerülnek majd más rossz élmények:D Vicceltem.

Biztosan elmúlnak majd, mert nem mondanám olyan traumának az elmúlt 1,5 év eseményeit, amik örökre nyomot hagytak volna bennem, de még kísértenek. Amikor nem vagyok otthon, akkor is előjönnek néha, de nem olyan szinten, és nem is annyiszor. Csak ritkán.


Veletek volt/van ilyen? Hogyan vészeljem át könnyebben azt az egy hetet, amíg otthon leszek az ünnepek miatt?



2022. dec. 18. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem átvészelni kell, ez nagyon rossz ötlet. Vagy beszéld meg az érintettekkel a dolgot, vagy pedig fordulj pszichológushoz.
2022. dec. 18. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
igyál
2022. dec. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nincs érintett, annak a korszaknak már vége, szimplán rossz emlékek vannak, amik majd idővel elmúlnak, csakhogy az az idő még picit odébb van



Amúgy az lesz, éljen az ivás:,D

2022. dec. 18. 13:02
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Nem az ivás a megoldás, és ezt tapasztalatból mondom. Persze egy ideig nagyon jó, de hosszabb távon csúnyán visszaüt, nem a másnaposságra utalok ezzel. Inkább menj pszichiáterhez, ő majd tudni fogja, hogy mi a megoldás, legfeljebb felír valami jó kis cuccot, amitől nem döglesz meg 50 éves korodra az alkohollal ellentétben.
2022. dec. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak vicc volt, nem kell ennyire fapofának lenni:D
2022. dec. 18. 20:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Szintén bennem is megvan ez az érzés, amikor visszagonfolok a régi panelra.
2023. febr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!