Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bajban vagyok. Mit tehetek...

Bajban vagyok. Mit tehetek ellene? Nem tudom magamról könnyen lerázni az álmaimat. Képtelen vagyok túllépni rajtuk

Figyelt kérdés
amit álmodok van h annyira intenziv h képtelen vagyok elszakadni tőle ébrenlét alatt.azt álmodtam h terhes vagyok és miután felébredtem 2 órán át sírtam miatta.23 vagyok és a párommal is beszéltem az álmomról de akkor is korlátol.félek lefeküdni a párommal nehogy teherbe essek...
2010. okt. 1. 15:11
 1/1 anonim válasza:

Az álmaid megmutatják a titkos vágyaid és azt amitől félsz! Te attól félsz h teherbe esel és ezen görcsölsz,így lehet elveszíted párod vagy tényleg teherbe esel. Ne görcsölj!

Van h én is sírok az álmom után. Fejtsd meg álmaidat,vagy keres fel egy szakértőt, aki megmondja h mit jelent.

2010. okt. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!