Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Baj ha leveszem a gipszet?

Baj ha leveszem a gipszet?

Figyelt kérdés
2 héttel ezelőtt kaptam gipszet a lábamra, a bokám el van törve, de már 2 nap után sem éresztem semmit. Az első héten fekvő, majd 1 héttel rá lett könnyített fizetős járógipszem de folyamatosan össze vissza törik, borzalmas anyag, és csak hátráltat, teljesen ugy erzem hogy tudnek menni nelkule is. Baj lenne ha mondjuk még 1 hét múlva levenném és helyette nagyon vigyáznék rá? Összesen 6 hét volt kiírva.

#gipsz #lábgipsz #baj ha leveszem a gipszem #bokagipsz
2022. dec. 18. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Nekem ugyan nem baj. Legfeljebb rosszul forr össze, de mit érdekel az engem?
2022. dec. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a fájdalom a lényeg, hanem hogy a helyes rögzített állásban áll lennie a lábadnak, hogy jól forrjon össze a csont. Azt pedig tudatosan nem tudod folyamatosan úgy tartani, hogy azt hiszed jó. Ha pedig rosszul gyógyul, annak a rehabilitációja még hosszabb lesz, ahogy hosszú távú következményei is lehetnek. Lehetőleg egészségügyi kérdésben egy orvossal konzultálj és ne anonim fórumozókkal.
2022. dec. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Hosszútávon csak ártanál magadnak vele. Tudom, hogy sz*r ügy, de bírd ki!
2022. dec. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Nyilván okosabb vagy az orvosnál, kérdező. Úgy gondolom hogy csinálj amit akarsz.
2022. dec. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 NTBS ***** válasza:
Igen, nem megfelelően forr össze. De, te tudod.
2022. dec. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én nem értem egy pár ember miért ilyen otromba, mikor csak simán feltettem egy kérdést, nyilván nem fogom levenni, csak megfordult a gondolat a fejemben és érdekelt mi lenne...
2022. dec. 18. 19:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Senki nem akar/akart téged bántani, de olyan ostoba kérdést tettél fel, hogy ezt megérdemelted. Nem utólag kell magyarázkodni.
2022. dec. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nmnmnm válasza:

6 hónapig kellet rögzítőt hordanom 1 hónap után már egyeltalán nem fájt csak néha gyógytornán meg a 6 hónap alatt volt 4 műtétem a műtetétek utá fájt egy hétig kb de attól hogy nem fáj nincs öszeforva ezért nem szabad levenni bár milyen kényelmetlen is.


Ui: helyes írási hibákat elnézni

2022. dec. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!