Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon furcsán gondolkozok?

Nagyon furcsán gondolkozok?

Figyelt kérdés

Mostanában(de már régebb is)nagyon szokszor úgy érzem, amikor már elegem van a mai világból, és a rohanásból, hogy nem is ebbe a korba kellett volna születnem, hanem valamikor régebb. És nem a világháborús időkre gondolok, hanem mondjuk az ókorra vagy a lovagkorra. És egyrészt szerintem azért érzem így, mert soha nem érdekeltek igazán az ilyen" mai" modern dolgok, és nem tudok bekapcsolódni az osztálytársaim hülye beszélgetéseibe sem. Másrészt hiányzanak a normális, udvarias fiúk( ilyenek nem is nagyon vannak a környezetemben, csak nagyszájú divatfiúk..) és a lovagkorban még a férfiak lovagiasak voltak, és a nők nőnek érezhették magukat. Ma már a lányok többsége egyáltalán nem nőies, és minél nagyszájúbb annál jobban észreveszik a fiúk, és jobban be is tud illeszkedni.( szerintem) Én inkább csendesebb vagyok és szelídebb lelkű, ha lehet így mondani..és nagyon zavar, hogy nem tudok érvényesülni, csak azért mert nem ordibálok, és nem szeretnék csúnyán beszélni. Bár sajnos ez rámragadt az utóbbi időben, és nagyon zavar. Szerintem visszataszító ha egy lány folymatosan csúnyán beszél.

De egyszóval szerintem régen minden sokkal jobban a helyén volt, mint ma. Ezért szeretnék mindent egyszerűbbnek, még az őskort is néha szebbnek gondolom ennél a kornál. Gyerekkoromban szerettem minden csinálni, még fiús dolgokat is, bunkert építettünk a hugommal, nyakig homokosak voltunk még 14 évesen is, és őszintén, még ma is szívesen homokoznék, vagy építenék bunkit, elmennék egy túlélőtúrára, vagy bármit, amiben egy kis kaland van. Tulajdonképpen ilyen szempontból fiús is vagyok..:)

Szóval sokszor elgondolkozom, hogy milyen jó lenne egy lakatlan szigeten élni, ahol minden nap úszhatok a tengerben, állatok és növények vesznek körül, és nincsen folytonos veszekedés, a divat sem ér utól, és teljesen úgy élek, ahogy szeretnék, egyszerűen, de boldogan. És mondjuk egy barát is lenne velem, vagy egy fiú, akivel rengeteget beszélgetnénk.

Ez annyira gyerekes álmodozás, és közben nem veszem észre hogy igenis ebben a világban élek, és itt kéne alkalmazkodnom. A modern dolgokhoz, a nagyszájúsághoz, és az emberekhez, akik ezt a világot élik. De valahogy annyira nem megy, mindig az egyszerű dolgok után vágyok, amik már szinte teljesen eltűntek.

Más nincs így?


2010. okt. 1. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
De igen. Szerintem teljesen igazad van :)
2010. okt. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is igazad van :) Járunk? :D
2010. okt. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most megsértettél!:D

Én is káromkodok, nagyszájú vagyok és elég fiús személyiséggel rendelkezem, de nem divatból, hanem magamtól lettem ilyen. Sőt, az én környezetemben senki sem ilyen, hanem az a "jajdecerizlek láwollak imádlak" nyáladdzás folyik.

Ezt az apróságot leszámítva én is egyetértek veled, mert jómagam is elgondolkoztam már az ilyesmin. Lehet, hogy nem ebben a korban vagy dimenzióban kellett volna születnem?... Most is ezen töprengek.:D

2010. okt. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

:D

jó, nem úgy értettem, hogy minden lánynak egyformának kell lennie, és nincs bajom azzal, ha valaki nagyszájú, csak akkor legalább olyan dolgról beszéljen, amiknek van értelmük, és ne csak fölöslegesen járjon a szája.

És nem akartalak megsérteni:DD

2010. okt. 1. 18:40
 5/5 anonim válasza:

Középkorban? Lovagiasság?


Hoho.:D Ajánlom neked, hogy olvasd el a Trónok harcát vagy Bán Mórtól a Hunyadit.:D Amúgy én a római korba születtem volna.

2013. ápr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!