Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha vki vmire azt mondja, h...

Ha vki vmire azt mondja, h "gondolkozok majd", az azt jelenti h a válasza valójában "nem", csak nem akarja megbántani a másikat? Vagy valóban gondolkozik?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
igen
2010. aug. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nálam azt jelenti, hogy a válasz inkább a nem felé hajlik, de időhúzás képp azt mondja, hogy gondolkozok rajta.
2010. aug. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen azt jelenti
2010. aug. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor azt a választ fogom kapni h nem,csak húzza az időd?
2010. aug. 2. 18:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha egy kapcsolaton gondolkozni kell,az nem jelent valami jót.Mert ha az ember alig várja a másikat és szerelmes,akkor nem gondolkodik.
2010. aug. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sztem az sem mindegy, hogy mire mondja valaki. Lehet, hogy csak gondolkozik:O
2010. aug. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Esélyesebb a nemleges válasz, mivel ha tudja, hogy akarja, azaz igen lenne a válasz, akkor azzal nem várna, hanem egyből igent mondana. A "majd gondolkodom rajta" típusú szöveg csak időhúzás.
2010. aug. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Direkt általánosságba írtam,mert az sem mind1,h férfi v nő mondja ezt,meg az se h mire!Legalábbis sztem....
2010. aug. 2. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!