Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van esélyem bekerülni?

Van esélyem bekerülni?

Figyelt kérdés
Az új pontszámítási rendszer azt eredményezte, hogy az NKE HHK katonai vezető szakra a 400-on felül azok kapják a + pontokat, akik katonai suliba jártak és vagy országos versenyeken részt vettek. Nah, én ebből egyik sem vagyok. Gimibe tanulol, ötös átlaggal, érettségin is ötös átlagra számítok, de ez egy kicsit most megrengette a reményeimet. Szerintetek van esély?

2022. dec. 20. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk, mivel új még a rendszer.
2022. dec. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon muszáj volt ezt megint megváltoztatni. Most egyébként két esélyes a dolog. Vagy k#rva könnyen bekerülök, vagy nagy harc lesz a helyekért.
2022. dec. 20. 12:21
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Van esélyed!

Ha már csak fel is merül benned a kudarc lehetősége, akkor gondold újra, hogy katonaként szeretnél-e egy hivatást betölteni!

Fontos a leendő katona mentalitása is!

Úgy kell hozzáállnod, hogy nem lehet kérdés a bejutásod, - viszont egy másodpercre sem dőlhetsz hátra elégedetten!

Ha elfogadsz másoktól javaslatot, javaslom, készülj fel fizikálisan, vigyázz az egészségedre, - ne a felvételi procedúra alkalmával derüljön ki, hogy képtelen vagy két perc alatt 50 - vagy több - felülést végrehajtani szabályosan!

Bízz magadban - még akkor is, ha nem egyszerű a kihívás!

Hajrá!

***Egy ht. katona***

2022. dec. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

2 perc alatt 50 felülés?

bruh RTK-n kell 55, 1 perc alatt

2022. dec. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2 perc alatt 88 felülés

65 fekvőtámasz

1 perc alatt 21 húzódzkodás szélesen

Futás 13 perc volt legutóbb, ezt erősen kéne még fejleszteni.


Heti 6-ot edzem edzőteremben, mostanában leginkább erő emelek.

65 kilósan 135-öt guggoltam.

Fizikálisan és agyban is nagyon rendben vagyok szerintem. (Erős gimi, erős ötös átlag)


Megnéztem a katonai iskolák/kollégiumok érettségi átlagát, és megnyugodtam.

2022. dec. 20. 20:55
 6/7 A kérdező kommentje:
3-as válaszát köszönöm szépen <3
2022. dec. 20. 20:56
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit, kérdező!

Ahhoz is hozzá kell szokni mentálisan, hogy ami tegnap elég volt, az holnap már nem lesz elég, - de nem lesz itt gond!

Tisztán látszik - a leírtakból!

Fog számos olyan embert is utadba sodorni a szél, aki képtelen egy feltett kérdésre célirányosan válaszolni, de ha jó parancsnok válik belőled, ezt is fogod tudni kezelni!

Hajrá!

2022. dec. 21. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!