Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » C-kegoriás jogsira járok. A...

C-kegoriás jogsira járok. A Városi vezetésnél az oktató a legaprobb hibáért is erösen fejbevág lehülyéz Elmond mindennek. Beolvastam neki és othagytam a város közepén mert betelt a pohár. Normális viselkedés ez? Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tetted. Szerintem váltsál oktatót.
2010. okt. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nemááár:D rendesen fejbevágott az illető?:D
2010. okt. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen fejbevágott!! Többször is! De mindennek van határa és ma átlépte!!
2010. okt. 1. 17:15
 4/9 anonim válasza:

Simán jól tetted!

Velem is ilyesmi volt... Mondtam, inkább kérek másik oktatót, ne alázzon szarrá minden vezetésnél. Azért mentem oda, hogy megtanuljak vezetni. Vissza is vett, de talán ha nem ordítottam volna, akkor is elértem volna ezt...már nem tudom meg:)

2010. okt. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát jól bírod cérnával én tuti a műszerfalba vertem volna bele a fejét :D
2010. okt. 6. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kicsikém!: A határok azért vannak, hogy át kell lépni, mert ha nem lennének, akkor nem lenne mit átlépni az lenne a vicc az egészben, hogy mondod az oktatónak, hogy szálljon ki a saját, vagy a céges kocsiból, csak azért mert te vagy a sofőr?! Elég hülyén venné ki magát a dolog, hogy elhajtanál egyedül az autóval, ami nem is a tiéd, meg jogsid sincs még igaz nem kellett volna fejbe vágnia, na de melyik oktató százas? Szerintem olyan nincs. Ez a dolog a ("saját kocsimban azt csinálok, amit akarok") alapon működik, mindig ezzel számolj, ha nem a te kocsidat vezeted, már ha van, vagy volt akkor kocsid mindegy erre számíts, ha másét vezeted.

Ja ha betelt a pohár, akkor le kell inni belőle, és máris nem lesz annyira tele.

Te meg kedves utolsó:! Csak akkor verd bele az oktató fejét a műszerfalba, ha nem egy gyors reflexű kigyúrt jó kondiban lévő izompacsirta, mert az még lehet, hogy autóstól együtt is előbb arrébb tesz téged.

2018. nov. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ilyet ki kell dobni az autóból.
2019. máj. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocs utolsó!: Erre utólag írok: okostojáskám! Szerintem nem vagy tisztában itt valamivel az autóból való kidobással egyetemben: 1 az nem a saját autód, ahol te dirigálsz 2 az éppenséggel egy oktatóautó 3 egyedül meg nem vezetheted, ha nem rendelkezel jogosítvánnyal 4 ha mondjuk én lennék az oktatód, és engem akarnál kirakni, azt nem hagynám mert ugyanis ha megállnál valahol, akkor én még a slusszkulcsot is kikapnám a kormány alól, és én egyedül nem engednélek vezetni jogsi nélkül főleg, hogy az az én, vagy az iskola autója 5 majd ha egyszer lesz egy saját autód, vagy mostanra már lett is egy, abban már úgy dirigálsz kedvedre, meg úgy raksz ki utasokat belőle, ahogyan akarod 6 végül a hülye idióta oktató oldja meg ütlegeléssel a problémás helyzeteket, és az ilyeneket be kell panaszolni az iskola vezetőségénél, és ők majd intézkedni fognak abban az esetben egy normáris oktatóról gondoskodva.


/FF/€$#/.

2019. szept. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es hiába dobod ki az autóból, mert ezesetben nem olyan egyszerű csak úgy csettintésre... Ott az iskolavezetőségnek kell jelezni a problémát.
jan. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!