Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan becézem az Ágostont?

Hogyan becézem az Ágostont?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy könyvet írok éppen... De próblémákba ütköztem ezért a ti segítségetek kérném! A "nagy" próbléma hogy az Ágostont nem tudom hogy becézhetném hogy olyan "normális becenév" (vagy nem is tudom... "használható becenév ami nem hangzik furán")

Alap vetően az Ágostonak ugye ezek a becenevei: Ágost, Ágostka, Guszti, Gusztika. Csak ezek közül az első kettő az már fél Ákos. A másik kettő meg nem tudom... nem hiszem hogy hívnak így egy 24 éves fiatal embert.

Olyanra is gondoltam hogy a beceneve lehetne valmilyen tulajdonsága alpján.. de azok se nagyon paszoltak.

Igazából azért lenne fontos mert kicsit hosszú lenne ha midnig mindenki Ágostonak szólítani nem? Vagy mégse?


Ui.: a könyv nem lesz hivatalos, egy rokonomnak lesz Karácsonrya. Pont emiatt kell ragaszkodni a névhez, mivel kérésre lett. Bocsánat ha Ágostonak hívnak és estleg megbántottalak!



2022. dec. 21. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Gosti, peldaul.
2022. dec. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A rajztanáromnak most született Ágoston nevű unokája és a kis 3 éves tesója Ágónak becézi.
2022. dec. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem pedig az jó ötlet, ha nem a keresztnevével lenne kapcsolatos a beceneve. pl ahogy írtad vmilyen tulajdonságáról, de hallottam olyat is, hogy vki rosszul mondott ki egy szót és utána az lett a beceneve, vagy a vezetéknevéből jött a becenév, vagy a monogramjából, vagy vmilyen teljesen random dologból, ami miatt rá asszociálunk (lehet hogy a baráti köre kezdte el így hívni, aztán ráragadt). Szerintem az ilyen kreatív becenevek izgalmasabbak.
2022. dec. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk van egy Ágoston, leggyakrabban úgy szólítjuk hogy Ági vagy Tóni / Toni.

Nem, egyáltalán nem zavarj az Ági.

30 éves, mi is olyasmik vagyunk.

2022. dec. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
66%
Az osztálytársamat Ágónak hívjuk
2022. dec. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 moncsi245 válasza:
Tóninak becézik. Ha valami menő nevet akarsz a karakterednek, legyen Goszton!Esetleg Ág.
2022. dec. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ágon :)
2023. jan. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Toni,Tonyó,Ágos,Ántónió/Nió. :):) xd Ágó,Ágesz,Áger, Ágger:), Ágor:) Águc, Ágka. :)::) XD Gosti, Gogó, Goga, Gosta, Gosti, Gostó, Gusztávó, Gofri, Dzsofri, Dzsofti
2023. jan. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!