Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az eggyik barátnöm, csak úgy...

Az eggyik barátnöm, csak úgy unalomból írta le ezt a pár sort. Szerintetek van tehetsége? Aztmonda hogy csak szomorú hangulata volt és lefirkantotta. Szerintem nagyon tehetséges! Egy barátnö (bocsi hogy egy kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Elmentem melletted, de csak utána vettem észre hogy te voltál az. Te, akit olya sokáig szerettelek. De hisz te mondtad hogy vége. Nem hittem el. Még most is szeretlek, csak már nem mondom el. Már letagadom! Te jó ég! Hisz te tuttad hogy én vagyok, nem? AZért csináltad! Mikor megláttalak azzal a lánnyal a padon éreztem hogy elsápadok. Érezetm, hogy könnyek gyűlnek a szemembe... Éreztem, hogy egyre jobban és jobban fojtogat az érzés..... az érzés hogy....hogy sírjak. És mikor megtetted, mikor megtetted! Azt soha nem felejtem el. Rám néztél /mélyen, bele a szemembe/, elmosolyodtál és megcsókoltad! Tudtam hogy vége, nem birtam tovább. Tudtam,..... az életem romokban hever.... Vége! Kész! Sarkon fordultam és elkezdtem szaladni. De olyan gyorsan hogy azt még én sem hittem el. Szaladtam és csak szaladtam. Célom volt, de hogy hogyan jutok oda azt nemtudtam. Nemérdekelt. Csak szaladtam. Éreztem hogy szúr az oldalam, és egyre nehezebben veszem a levegöt de nem törödtem vele. Egy kis idö mulva egy hatalmas sikítást hallottam, és az oldalamhoz kaptam. Utánna elsötétült a világ...


Másnap egy furcsa helyen feküdtem. Nemtudtam hogy hol vagyok, és biztos voltam benne hogy még sosem jártam itt de valahonnan tudtam hogy jó helyen. Egy orvos jött oda hozzám és megkérdezte hogy hogy vagyok. Nem válaszoltam, pedig értettem mit mond. Utánna belépett az ajtón egy fiú. Gesztenyebarna haja, lazán de egy kicsit gyerekesen is a szemébe lógott. Abba a gyönyörű Sötétkék szempárba. Elmosolyodott és rám nézett. Azthittem megint kirtör belölem a sírás de már nem a bánattól.... :)


2010. okt. 1. 18:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Csöpögős, csak ilyen ponyvaregénybe fogadható el. Az igazi tehetséghez még kell fejlődnie.
2010. okt. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Az első része tök jó, de a második rész már mesébe megy át.

14/L

2010. okt. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Jó volt elolvasni, köszi!

Tényleg átlagon felüliek a mondatai, nagyon gördülékeny.

2010. okt. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%

óóóóó...nekem nagyon tetszik:D

szerintem van tehetsége:D

nem is kicsi:)

2010. okt. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát, az érzelmekkel nincs baj, azok dúlnak a leírásban - stilisztikailag van mit javítani rajta...
2010. okt. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Van,de lenne mit csiszolni rajta.Kicsit zavaros,és a helyesírással is baj van itt-ott,de jól bánik a szavakkal,és nagyrészt átjönnek a gondolatok,és érzésvilág is amit át akart adni az olvasónak.
2010. okt. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

De jó is lenne ha így működne :D Azért az élet nem ilyen egyszerű sajna.


Egyébként a szó helyesen: "utána"


Nem sok különlegesség van ebben a pár sorban, mindenesetre aranyos.

2010. okt. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát ö csak így magának irkod, de nem hiszi el hogy ha járna valamilyen szakemberhez akkor nagy katiert fithatna be a könyvírással. Így interneten keresztül megtudnátok mondani hogy mire kéne ügyelnie meg ilyenek. Mert én akkor is rábeszéllem hogy írjon könyveket! :D
2010. okt. 1. 18:59
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de elismételném, hogy adjatok neki tanácsot légyszi! :) Ja és az utána azt én rontottam el mert siettem legépelni! :P
2010. okt. 1. 19:02
 10/16 anonim ***** válasza:
Túl hosszú lenne az elemzés és a tanácsadás. Ha lenne e-mail címed, jobban ráérő időmben elmondanám...
2010. okt. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!