Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » GLS- "betárazva a depòba" -...

GLS- "betárazva a depòba" - ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Nem volt sikertelen kézbesítés. 3 napja felvették a csomagot a feladótòl, semmi státusz változás, majd ma ez jelent meg a státusz követés alapján. Nem találkoztam még ilyennel. Mit jelent ez?

2022. dec. 22. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
??? Ilyet még nem láttam. Annyit jelenthet, hogy beérkezett a központi raktárukba, és valaki nagyon okos dolognak gondolta mindezt a kérdésben megemlített módon megfogalmazni.
2022. dec. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3 nap alatt eltelik annyi idő, hogy elérjen már a helyi depóba. Az is lehet, hogy a fenti üzenet szakzsargon arra, hogy bekerült a depóba, ott tárolják, rögzítve van a rendszerben. De konkrét futárhoz és kocsiba pakolva már csak következő munkanapon lehet, addig pedig ott van a rendszerben a státuszjelzés arról, hogy beérkezett és vár a következő lépésre.
2022. dec. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Csak ha jobban utána olvasol, a "betárazva a depòba" után a következő mindenkinél az volt, hogy vissza a feladónak, ezért az aggodalman...

Én személy szerint a csomagkövetés alapján soha nem láttam olyat, hogy felvétel után :betárazva" státusz jelenik meg, ezért a kérdés.


De köszi a degradálást :)

2022. dec. 22. 20:33
 4/12 A kérdező kommentje:
Második válaszolònak köszönöm! Remléljük ìgy lesz és nem valami hibáròl van szó
2022. dec. 22. 20:35
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem fért fel arra a kocsira aki kivitte volna neked, ezért tárolják.

Ilyenkor ez nem csoda. Nekem 1 hétig volt a boltban a csomagom, nem vette fel a foxport. Ez van karácsony környékén...

2022. dec. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csomagautomatába kérted? Ilyenkor nem fér bele.
2022. dec. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem, házhozszállítás
2022. dec. 22. 21:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor holnap reggel hívd fel őket, mi van a csomagoddal. A GLS még karácsony körül is 98% körül másnapra kiszállítja a csomagokat, ha nem így történik, akkor annak oka van, mégpedig: a cimkét ugyan legenerálta hozzá a feladó, de nem adta át a futárszolgálatnak a csomagot csak egy későbbi napon VAGY nem találta a kiszállítási címet VAGY csomagautomatába címzett csomagnál nem fért be az automatába. Nálad az első kettő közül lehet valamelyik, reggel az ügyfélszolgálat pontosat tud majd mondani.
2022. dec. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vagy csak simán a GLS is megzavarodott a karácsonyi őrületben. Nem csodálom, minden csomagszállító cég túl van most terhelve, és nem vagy egyedül a problémáddal, kérdező. Hívhatod az ügyfélszolgálatot nyugodtan, én 20 perc zenehallgatás után feladtam. Sajnos ez ilyen.🥺
2022. dec. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De mutatja, hogy felvette az feladótól.
2022. dec. 22. 22:50
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!