Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy van ez az AliExpressen?

Hogy van ez az AliExpressen?

Figyelt kérdés

Tehát ugye különböző eladóktól vannak a különböző termékek.

És ha egyszerre szeretnék vásárolni különböző eladóktól akkor mindent külön szállítanak? Külön vannak a szállítási kóltségek? Meg lehet oldani hogy egybe legyen? (Lehet hogy nagyon hülye kérdés, de sajnos nem értek hozzá.)



2022. dec. 25. 01:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Általában külön van minden, igen. De nekem már régebben is és most is, főleg így az ünnepek előtt, amikor nagyobb a forgalom, akkor össze szokták csomagolni ha többet rendelek egyidőben. Így több termék egy csomagban jön meg. Ezt ha meg tudják oldani, akkor nekik is könnyebb, gondolom, mert azt nem hiszem, hogy miattam csinálnák. Viszont a fizetésbe ez nem játszik bele.

De olyan is volt már (igaz ez inkább régebben), hogy ha nem egy, hanem néhány kis vackot rendeltem ugyanabból a boltból, akkor csak egy szállítási költséget számoltak fel. De ez már régen volt és csak ritkán és csak ilyen kis mütyüröknél, aminél mindegy, hogy mennyi van egy kis levélnyi csomagban, tehát nem két ütvefúrónál.

2022. dec. 25. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*...ha többet rendelek egyidőben. Főleg ha ugyanazzal a szállítási módnál, de ez sem mindig feltétel, mert beleraktak néha más szállítási módos terméket is, jellemzően olyat, ami olcsóbb és hosszabb idejű szállítással lett volna eredetileg.
2022. dec. 25. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az adott terméknél mindig ott van a szállítási költség. Az Ha különböző cégektől rendelsz, akkor nem lehet egyben a szállítás, hiszen teljesen más helyekről küldik.
2022. dec. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól még lehet rendezni a rendelő személye szerint az Ali rendszerében vagy a kínai postáéban. Meg amúgy ezen cégek elég nagy része kb. ugyanabban az ipari parkban van. Mint írtam, nekem így ünnepek környékén rendszeresen összecsomagolva jöttek. 2 csomag jött külön-külön, a többi 7 rendelés pedig összecsomagolva, pedig mind a 7 különböző eladóktól jött.
2022. dec. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es! Ugyanabban az ipari parkban? :)))
2022. dec. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös! Aha
2022. dec. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!