Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akik itt válaszolnak karácsony...

Akik itt válaszolnak karácsonykor is,miért ? Random nézik mi az új kérdés vagy hogy ? Mindennap belépnek és nézik mi az új kérdés?

Figyelt kérdés

Abból kiindulva hogy én nagyon ritkán válaszolok, ritkán nézek új kérdéseket, szóval akik ezt használják nem jo az életük? Vagy csak nagyon unatkoznak ? Már 30 pluszosok? Nem tudom mennyire ismerik ezt a oldalt fiatalok...

Magamból indulok ki ha bajom van akkor lépek csak ide be .

Ja meg néha olyan flegma választ kapok hogy kár elolvasni is 🤣

Boldog karit 😘



#oldal #érdekes #Kik használják
2022. dec. 25. 10:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenféle korosztály szokott itt lenni.


Én mostanában majdnem mindennap válaszolgatok egy ideje, nálam ez amolyan unalom űzés és jó érzés segíteni valakinek, ha tudok. Nyilván, ha lenne saját családom akkor inkább velük tölteném és nem ide válaszolgatnék.

2022. dec. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod boldogtalan édesburgonya 😃 hát ja lehet ez is egy hobbi 😄 egy kis unaloműzés
2022. dec. 25. 10:22
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 29 éves férfi vagyok és kb. 10 éve vagyok gyakorikerdesek.hu függő. Még emlékszem gimnazistaként találtam rá. Feljövök ide, most főleg a felnőtt párkapcsolatok, otthon, családi kapcsolatok, szexualitás, üzlet és pénzügyek a kedvenc kategóriáim. Ezek között ugrálok és nézem milyen új kérdések vannak, visszamegyek pár oldalt a régi kérdések között és azokra válaszolok, amikre tudok vagy érdekesek. Frissítgetem az oldalt, hogy írtak-e ki új kérdést.


Változó hogy mennyit jövök fel, néha vannak időszakok, amikor feljövök minden nap napi 1-2-3 órára is. De pl. ősszel volt két hónap, amikor egyáltalán nem jöttem fel, de aztán csak újra előkerül a dolog mindig egy idő után mégis.

2022. dec. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

32 vagyok, unatkozom, egyedül vagyok, szeretek segíteni olyanoknak akik megérdemlik, meg jó móka kiírni ide a saját nyomorúságomat.

Remélem ez elég válasz a kérdésedre.

2022. dec. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Most én is ekkezdtem nézni kategóriát és ott válaszolgatni, hát nem rossz ..

Jó eddig is válaszoltam néha de nem sűrűn...

Meg volt már hogy olyan létezelő válaszokat kaptam amikből gondoltam hogy nincs jobb dolga mint csak itt nézni milyen új kérdés van 😅

2022. dec. 25. 11:11
 6/16 anonim ***** válasza:

Igen, minden nap belépek és nézem a figyelt kulcsszavaknál a kérdéseket. Segítek sk embernek a válaszaimmal.

A karácsony nem érdekel. Nagyon rég megutáltam és annyira foglalkozom vele, hogy mivel 3 napig nem lehet boltba menni, legyen itthon elég kaja.

Az a te személyiségi bizonyítányod, hogy így lenézed azokat ez embereket akik segítő szándékkal jönnek ide.

Illetve komoly szűklátókörűségre utal, hogy e képzelni sem tudod máshogy a karácsonyt mint ami nálatok van.

2022. dec. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Dehogy nézem le ,látod pont ezt írtam hogy egyből támadasnak veszi egy két személy ,és máris lehurrog

Nekem sincs jobb dolgom most karácsonykor ,de azért érdekelt

Magamból indultam ki hogy nincs más elfoglaltságom így itt vagyok és nincs is jó életem, és akiknek jó azok gondolom el vannak akikkel együtt élnek vagy család vagy pörög az életük

2022. dec. 25. 11:18
 8/16 A kérdező kommentje:
Máris komoly szűklátó lettem ,amikor kiirtam egy kérdést ami érdekelt xd
2022. dec. 25. 11:19
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
66. évemben vagyok. Nincs családom. Unatkozom. Ennyi.
2022. dec. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Igen kérdező az vagy, mert elképzelni sem tudod, hogy azon kivül amit te látsz, tapasztalt a környezetedben, létezhet más is és élhetnek máshogy is emberek.

Egyáltalán hogyan fogalmaznád meg a karácsonyt? Miaz? _TE_ mit ünnepelsz karácsonykor? Vallásos vagy, milyen vallású? Miért gondolod úgy, hogy a karácsonykor mindenkinek úgy kell viselkednie mint neked? Komolyan kérdem!

2022. dec. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!