Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Postánál kell szólni mielőtt...

Postánál kell szólni mielőtt odarendelek egy csomagot?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnek postára szeretnék rendelni valamit aliexpress ről, csak nem tudom hogy a postához bekéne e telefonálni vagy se, megadtam a posta címét, de akkor csak annyi hogy átveszik és szólnak ha ott van? Vagy telefonáljak be?

#posta #Aliexpress #Postaiátvétel
2022. dec. 25. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell telefonálni, de a posta címét, mint szállítási cím baromság volt beírni. Mivel a csomag átvételéhez személyi+lakcím kell ami egyezik így lehet buktad a csomagot.

A szállítási cím a tied kell, hogy legyen. A postapont beállítása nem ugyanaz.

Tehát ha én rendelek postán maradóra egy csomagot, akkor az én nevem és a címem lesz megadva. De maga a szállítás a postára érkezik, amit a postás nem hoz ki. Mi alapján dobja be az értesítőt a csomagról, ha nem a te címed van megadva? Maguknak?

2022. dec. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még nem adtam le a rendelést. De aliexpressen hol lehet beírni hogy postán maradó? Mert ha a saját lakcímemet adnám meg akkor kihoznák a házamhoz nem? Nem elég ha a személyimet mutatom meg? Kérlek csak akkor válaszolj ha már rendeltél aliexpress ről így.
2022. dec. 25. 14:22
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Sehogy. Ha nem veszed át 2x próbálkozásra bedobják a cetlit, hogy mettől meddig mehetsz be érte.
2022. dec. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem anyád házához kell rendelni az análvibrátort, és probléma megoldva.
2022. dec. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Postára nem lehet rendelni űgy, hogy őket adod mef címnek LoL
2022. dec. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Laylah ***** válasza:
88%
Legtöbb postás meg sem próbálja kivinni, csak az értesítőt dobja be.
2023. jan. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!