Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarországon 17 evesen...

Magyarországon 17 evesen cukorbetegség miatt lehet eutanáziát kérni?

Figyelt kérdés

Meg nem tudni hogy az vagyok e de nagyvaloszínüséggel az vagyok ha kiderül akkor lehet szeretném kérni. Be kell tölteni a 18-at? A 18 eves kor fölött már lehet? Kutyusunknak is volt már 16 eves vizsla. Jött az állatorvos az injeckióval és elaltatta. Ha kiderül hogy cukorbeteg vagyok azt az életet már nem érdemes élni. Eddig egészéletemben az édessegnek es az evésnek éltem most is az éhsegérzet gyötör. Nálam a csoki, édesség alap élelmiszer. Nem vqgyok hajlandó szenvedve vegetálni. Nincs batorsagom magamra kezet emelni.

Még nem tudjuk hogy az vagyok e de nagy esely van ra. Folyamatos éhsegérzet, szomjúság, sok vizelet. Antidepresszansoktól is lehetnek ezek a tünetek?



2022. dec. 26. 13:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Magyarországon nincs eutanázia.

A cukorbetegség mellett us lehet teljes életet élni.

Miből gondolod, hogy az vagy?

2022. dec. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ezekből a tünetekből:

Folyamatos éhségérzet

Folyamatos szomjúság

Sok vizelet

Fajnak kezeim, lábaim

Ma reggel ehgyomorra mertem és 5.3 volt a cukrom

2022. dec. 26. 13:52
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

5.3-s cukor az jó :D


Első körben menj el orvoshoz a panaszaiddal, aztán keress egy pszichólogust.

Emiatt öngyilkosnak lenni.. vicc, ha az én életemet kéne megélned, naponta 10x felkötötted volna magad inkább.

2022. dec. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Lucifer-666 ***** válasza:
90%

Igyál, ha szomjas vagy. Vizet vagy rendes teát. Meg egyél leveseket (lehetőleg nem zacskóst) és zöldségeket.

Édességet akkor sem kell naponta mértéktelenül enni, ha nincs semmi bajod.


Az antidepresszáns meg láthatóan nem tesz jót neked.

2022. dec. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
21%

Ha cukkrbeteg lennél, arról BIZTOSAN tudnál. Inzulin nélkül nem élnél.

Inzulin rezisztens lehetsz. Én az vagyok. Életmód és étrendváltozás elég volt. De jó gyógyszerek is vannak.

2022. dec. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Lucifer-666 ***** válasza:
100%
Ja és mozogjál egy kicsit. A lábad fájhat ettől is.
2022. dec. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Nem kell lemondanod a csokiról. Semmiről sem. Ha megerősitik a cukorbetegséget, szakember tud életviteli tanácsokat adni.

Régebben ez halálos kór volt.

Ma már szinte csak akkor, ha beteg önmaga ellensége.

A táplálkkzást úgy KELL átalakítani, hogy ne legyen elvonás érzet. Egy életen át nem lehet diétázni.

De ha okosan csinálod, akkor uyanolyan öröm lesz az étkezés, mint most.

2022. dec. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Inzulin rezisztens vagyok? 😰😰😰😰

Az 5.3 jó értek volt? A kezeim labaim mindig bizseregnek

Mist viszont ebedelünk karacsonyi masnapi ebédet mamáméknal. És most ettem frankfurti levest majd egy szelet rantotthust kis salataval es már tele vagyok nem birok enni. Ez a cukorbetegseg jele? Mondjuk annyira maximumra felment a cukor hogy már azért nem birok enni? Mondjuk most nincs már ehsegérzetem

2022. dec. 26. 14:15
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Kezd rossz érzésem lenni, hogy trollal van dolgunk.


Nem azt írtam, hogy IR-es vagy.

Mikor mertél 5,3-at? Milyen eszközzel és mi okból?

Egészséges embernél az éhomi 5,3 semmiképpen nem nevezhető kórosnak.

A vercukorszint és az étvágy között nincs ilyen kapcsolat.

2022. dec. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%

Igen az 5.3-s cukor középérték, tehát jó, ha 3 alatt vagy 8 felett lenne akkor már rossz.

Azért mert bizsereg a lábad még nem leszel cukorbeteg, vérkeringés probléma inkább.

Általában ha az ember eszik "teli" szokott lenni, másnéven jól lakni. Nem, nem cukorbetegség...

De most, hogy megválaszoltam a kérdéseid a további troll kérdésekre nem pazarlom tovább az időm

2022. dec. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!