Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ennyire lemarad...

Csak én vagyok ennyire lemaradott boomer, vagy más is így gondolja ezt a dolgot?

Figyelt kérdés
az elmúlt napokban kíváncsiságból felléptem játékokba megnézni, hogy mennyien játszanak stb. és azt vettem észre, hogy 24.én, 6 óra fele egy csomó ismerősöm fent volt steamen pl. és játszottak. 19 éves vagyok, egy kicsit boomer természetem van sok ember szerint, de csak szerintem "nyomasztó" az, hogy karácsony este, mikor a családdal kéne lenni, akkor is valaki játszik meg mittudomén? tény, hogy én is a gépnél voltam, de kb. 20 percet, akkor is kellemetlen érzéssel, hogy ilyenkor is a gépet nyomom
2022. dec. 26. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy a barátaid is "épp csak húsz percet" voltak fent és értetlenkedtek hogy pl. te mit keresel ott ahelyett hogy a családoddal lennél elfoglalva.

Mondjuk én három napig online lógtam, de mentségemre szóljon, hogy se családom se senkim, így a karácsony csak három szabadnap.

2022. dec. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy valakinek a családban dolgoznia kellett, vagy még javában folyt a főzés, stb.
2022. dec. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
lehet, erre nem gondoltam mondjuk
2022. dec. 27. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!