Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem birjak a labaim a 12 oras...

Torpekenguru kérdése:

Nem birjak a labaim a 12 oras allast a munkahelyemen. Semmitnem talalok honapok ota.Ha beteget jelentek kidobnak ha lebetegszek akkor is.Amugy sem akarok ott maradni. A pasimmal szetmentunk es igy 1 bevétel van ami igy nem lenne.Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

2022. dec. 27. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Mivel nem tudom, hogy milyen képzettséged van, de ha hasznos nincs, akkor szokj hozzá a gondolathoz. Ha pedig másik állást keresel, akkor ne 1-2, hanem 40-50 helyre add be az önéletrajzod, olyanokra, amikre alkalmasnak találod magad. Ha váltani akarsz, akkor fogsz is, ne hisztizz.
2022. dec. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Napi fél óra séta.

Láb felpócolása.

Láb megáztatása nyugtató sókkal az áztató vízben.

Álló munkát támogató talpbetét, cipő használata.

Felfázást nem támogató, réteges öltözködés.

Pszichés terhelésre hangolódás.

2022. dec. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Napi 3 xanax, majd a pszichiáter felírja .:D
2022. dec. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%

Meg tudom érteni a bánatodat mesterséges intelligencia fejlesztőmérnökként alkalmagott matematikus végzettséggel, nekem is megerőltető ameddig az I. kerületi apartmanomban felkelek reggel 10-kor majd átülök a maszírozófotelomba fejleszteni az algoritmusokat délután 2-ig teljes home officeban svájci cégnek havi 2.7 millió forintért.


De sajnos ilyen kegyetlen az élet, alkalmazkodni kell hozzá, nekem jót tett hogy a 35 négyzetméteres erkélyemre vásároltam egy jacuzzit amiben délután 3-4 körül csobbanni szoktam és innen élvezem a naplementét

2022. dec. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
#4. Azt elfelejtetted odaírni, hogy aztán beleér a bilibe a kezed.
2022. dec. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sokan végeznek nehéz fizikai munkát. Van aki bírja van aki nem. Gondolom nem is érzed ott jól magad. Pszichésen is nehéz akkor váltani kell. Add be pár helyre az önéletrajzodat és ha van másik akkor mondj fel.Egyebként a fizikai részét könnyen meglehet szokni ha modjuk jó ahely és jó a csapat jól érzed magad. Meg kapcsolatra ne épits sosem. Bármi történik akkor is tudj egyedül boldogulni.
2022. dec. 29. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
Csak zárójelben jegyzem meg, hogy anyázások közepette fel lesztek jelentve a rendőrségen. Én ilyen privát üzenetet kaptam a kérdezőtől. 😂😂
2022. dec. 29. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!