Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kálvária tér biztonság 2022?

Kálvária tér biztonság 2022?

Figyelt kérdés

Találtam egy megfizethetőbb minigarzont közvetlen a téren a Posta mellett. Nos hát egyből felütőtte a fejem vidékiként, hogy "nyócker" és elkezdtem neten keresgélni milyen a környék. Elég végletesek a megjegyzések, valki szerint átlag pesti környék éjjel/nappal, mások szerint erősen kerülendő éjszaka.


A jelenlegi helyzetre lennék kiváncsi, mert amiket találtam azok 5-10 évvel ezelőtti helyzetről írnak, kevés az aktuális info.


Egyedül költöznék, homeofficeban, de azért éjszakánként el-el járogatnék ha úgy alakul, főleg hétvégente.


Jöhet bátran bármi info.



2022. dec. 29. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó környék, ezért olcsóbb ott egy lakás. De ez nem azt jelenti, hogy 100%, hogy leütnek éjjel. Csak nagyobb az esélye, mint egy biztonságosabb kerületben.
2022. dec. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az bizony "a nyócker", nem költöznék oda. Zömmel cigányok laknak arrafelé, épeszű fehér ember nem költözik közéjük, mert csak megszívja.
2022. dec. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Reális az esélyed arra, hogy menetrend szerűen lenne "lukas órád"!

-Még csúnyán nézned sem kell senkire, hogy kaphass egy kiadós sallert, - aztán vagy behorpadsz tőle vagy nem! :D

2022. dec. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Chris88 válasza:
Nem tudom, aktuális-e még a kérdésed. De felejtsd el a sok hülyét! Nem kellemes környék, de nem is olyan veszélyes, mint ahogy leírják. Léhűtőket meg mindenhol látsz a városban, itt talán picit nagyobb számban. Előnye viszont, hogy közel van a belváros.
2023. jan. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Közben túl kicsinek bizonyúlt a hely szóval passzoltam. De jártam arra ésját a hajléktalan szálló közeli megléte azért eléggé meglátszik.
2023. jan. 23. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!