Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elhiszed, hogy egyszer majd...

Elhiszed, hogy egyszer majd látható lesz, hogy ki nézi az adatlapodat meg az IWIW-en?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Elhiszed, hogy mindjárt fölkötöm magam, ha megkérdezitek még egy párszor?
2010. okt. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amúgy ez miért érdekel annyira mindenkit ? -.- félsz hogy mit reagál egy csaj ha megnézed az adatlapját ,vagy mi ? jajj biztos olyan mérges lesz , hogy megnézi a te adatlapodat is rögtön -.- .


Amúgy meg ha ilyen lesz , akkor kiírják majd gondolom a "gépház üzen " vagy mi a rák , szóval oda arra a részre.

2010. okt. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most kering egy link,amit ha elvileg feltöltesz és kirakod az üzifalra,akkor láthatod,ki nézte meg az adatlapod.Én nem tettem meg,nem tudom működik e,mert nem is érdekel.

Lehet hogy ez is csak egy spam.

2010. okt. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaj, de izgi.
2010. okt. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ÚÚÚ ezt nem hiszem el! Hogy fogom majd a tinilányokat titokban lesegetni és perverz fantáziákat szövögetni a képeikre? ÚÚÚ... ezt nem hiszem... úúúú...
2010. okt. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a link spam, ne próbáljátok ki.
2010. okt. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!