Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit tennétek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennétek ha a párod megváltoztatná az iwiw-en az adatlapodat csak mert féltékeny?

Figyelt kérdés

Már 1 éve együtt élünk és most nagyon kiakadtam.Szoktam pókerezni on-line és olyankor chat-elünk is a játékosok között egymással.Egyszer beszélgetni kezdtem egy fiuval és kérte az iwiw címem mert kiváncsi volt,hogy kivel beszél.Ezek után felment az oldalra a párom és játszott a nevemben és magyarázott mindenkinek mindenfélét rólam,(én addig dolgoztam)majd felment az iwiw-re és kitörölte a rólam készült képeket meg átírta az adatlapomat anélkül,hogy tudtam volna róla.

Csak később vettem észre és még ő volt megsértődve,sőt elsőre le is tagadta.Én megbíztam benne azért tudta a jelszavaimat és azért tudott belépni mindenhová.Mit csináljak szerintetek?Ti sosem beszélgettek más fiukkal ha játszotok?


2010. jan. 18. 17:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
már bocs, de a párod egy görény. ha ennyire nem bízik meg benned, akkor nincs értelme vele lenni
2010. jan. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
én kiakadnék. nem azért, mert belenéz az iwiw-embe, hanem mert kihasználta a bizalmamat. én ezért nem adom meg a jelszavam senkinek. egyébként szoktam én is chatelni, abban semmi baj nincs. ennyire nem kellene féltékenynek lennie, hiszem nem adtál rá okot. az elég gáz, hogy elsőre letagadta, most nem azért, de lehet ezt majd eljátsza más helyzetben is, később.
2010. jan. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
vágd ki a f.aszba
2010. jan. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
12%
Szia.Ne haragudj de én a barátoddal értek egyet félig.Abban nincs igaza hogy megváltoztatta az iwiwedet de szerintem ha szeretsz pokerezni attol még nem muszály irkálni másokkal föleg ha zavarja a párodat.ha igazán szereted megtudod állni hogy ne irj.sajnos nekem erre majdnem ráment egy 12éves házasság mert a férjem irkált.
2010. jan. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
utolsó: f.aszparaszt vagy... a házasság/kapcsolat nem arról szól, hogy onnantól nem beszélhetsz ellenkző neműekkel
2010. jan. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nekem a legnagyobb "cinkosom" sem tudja a jelszavaimat. Egyedül én tudom és nem fenyeget ilyen veszély. A pasid meg egy féltékeny, beteg köcsög. Fogadni mernék hogy ő viszont folyton csajozik.
2010. jan. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

nem tettem semmit

mikor összejöttünk,és kiderült hogy féltékenyebb a kelleténél,akkor megadtam neki a jelszavaimat,ha gondolja töröljön rola olyat ami neki nem tetszik...kukába került jopár kép,kiirás,akármi,tett ki közös képet,nekem is,magának is...

olyan szinten lesz@rom,hogy mivan kiirva,vagy kitéve kép,hogy el se lehet mondani...neki igy jo,eggyel kevesebb ok féltékenykedni...ezen ne muljon...

majd rájössz te is,h nem ér ennyit,ha igazán szereted...

22/L

2010. jan. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Tudom,hogy nem muszáj irkálni másoknak de csak barátkoztam és nem gondoltam,hogy őt ennyire zavarni fogja.Szeretek új barátokat szerezni,sokkal jobb úgy játszani ha egy ismerős közegben játszom,úgy más a hangulat.

És csak általános dolgokról dumcsiztunk.

2010. jan. 18. 17:49
 9/20 anonim ***** válasza:

17.42!

Valahol igazad van, nem is kell nagy ügyet csinálni ilyenből, viszont ha ,,kicsiben" ezt csinálja valaki, akkor tovább mehet. Most még az iwiw-et rendezi át, legközelebb már más fiúval sem beszélhet a barátnő, majd rájuk sem nézhet. Elmehet a dolog addig, hogy a lánynak ne legyenek barátnői sem. Ez elég durva önzőség. A határokat meg kell húzni valahol a lánynak.

2010. jan. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Igen én is ezen gondolkodtam,hogy most"csak"ezt csinálta,de mi lesz később?

Háát nem tudom...

2010. jan. 18. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!