Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nézik le manapság a...

Miért nézik le manapság a telt nőket?

Figyelt kérdés
Minap találkoztam egy ismerősömmel,és mondta hogy jól felszedtem pár kg-ot mondjuk ő róla tudni kell hogy mindenkinek beszól,és ő sem egy világ szépe. De akkor sem mondunk ilyet a másiknak. Mivan ha genetika,öröklődés vagy talán betegség?. Egyébkén nem értem miért lepődött meg valószínű régen találkoztunk alapjáraton sosem voltam vékony alkat de soha nem léptem túl a határt,ő már túlzott azért mert annyira nem gázos a helyzet. Szóval hogy ez miért van,egy teltebb nő már nem lehet jó,már lekelnézni? Milyen világban élünk..
2022. dec. 30. 21:07
 1/4 Lucifer-666 ***** válasza:
100%
Szerintem nem azzal van a baj, hogy telt vagy, hanem a buta egyszerű semmilyen emberekkel, mint az ismerősöd is.
2022. dec. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
A nők szeretik egymást piszkálni. Ezzel is növelik az egójukat. Amugy sok férfi megbolondul a telt nőkért. Arra áll a cerka.
2022. dec. 31. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

"Mivan ha genetika,öröklődés vagy talán betegség?"


Mert ilyen 1000-ből egy van, a többi csak szimplán szeret zabálni. Persze, könnyebb a genetikára fogyni...

2022. dec. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Speciel, nem nézem le őket, - nekem is (nagyjából) 130 kilós a feleségem és nincs ezzel semmi problémánk! Sőt, még csak nem is szép a feleségem, de szeretjük egymást! Azzal meg nem foglalkozom, hogy erről kinek, mi a véleménye!
2023. jan. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!