Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért megy el a kedvem mindentől?

Miért megy el a kedvem mindentől?

Figyelt kérdés
Nem is pont elmegy, de pl régóta szeretnék írni, csak kisebb fanfiction-t wattpadra.. de amint neki állnék olyan, mintha elálmosodnàk, mintha a tollam is ólom súlyú lenne és nem tudnám mozdítani és végül ott hagyom az egészet 1 perc múlva, mert elmegy minden kedvem és el is farsdok ennyiben, azt érzem. Ötletekkel tele vagyok, szinte szét robban a fejem tőlük, tudom hogyan írjam le, de amint rá jövök, hogy ehhez gondolkodni kell és agyalni, már elàlmosodok és elmegy tőle a kedvem. Ugyanez igaz tanulásra is pl, gyakran ilyen vagyok főzésnél, olvasásnál, szóval olyan dolgoknál, amik élvezetesek, nem olyanok amikre annyira rá kéne venni magam meg stb és nehéz lenne a tanuláson kívül. Mindent is akarok csinálni, de amint odaérek nagy nehezen mintha elfáradnák.. még sorozat, filmezés közben is ez van, hónapokig nem néztem semmit, mert úgy éreztem hiába akarom, motiváció már nem akad..

2022. dec. 31. 01:22
 1/1 A kérdező kommentje:
És nem érzem magam olyan depisnek, néha el vagyok kenve és legtöbbször magányos vagyok, de úgy mentálisan jól vagyok, akkor eszlelem ezt, ha valamit csinalmj akarok
2022. dec. 31. 02:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!