Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A munkaügyi központban milyen...

A munkaügyi központban milyen munkák vannak a megváltozott munkaképességűeknek!?

Figyelt kérdés
Ha elviszem ő nekik ezt az orvosszakértői komplex minősítést akkor a képességeimhez mérten fel tudnak ajánlani valamit!?

2023. jan. 2. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy tudnak vagy nem.

Sajnos nehéz lesz állás találnod megváltozott munkaképességűként

Takarító, utcaseprő, stb.

Hiába van ez embernek végzettsége akkor is csak addig olvassák az önéletrajzot amig meg nem látják a megváltozott munkaképességről szóló sort. Az ilyen emberek nem kellenek sehova.

2023. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Normális embernek sem találnak munkát.

idén voltam, már az első nap mondta, hogy a kutya nem fog keresni, 1 hónap után találtam munkát én magam.

2023. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

"Akik fogyatékosok ő rájuk gondol mint én magam, hogy világ életemben egy hülye fasz voltam így/úgy érti?"

Én magam is megváltozott munkaképességű vagyok. A tapasztalatomat írtam le.

2023. jan. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De most akkor kire-kikre gondolt pontosan!?
2023. jan. 2. 16:20
 5/7 anonim ***** válasza:
A megváltozott munkaképességűekre.
2023. jan. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó köszönöm a válaszaikat.
2023. jan. 3. 12:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos a megváltozott munkaképességűeket egyszerűen nem veszik sehol emberszámba! A feleségem évek óta nem talál munkát!

-Munka alatt nálunk az ellentételezett emberi alkotó tevékenységet szokás értelmezni, - nem pedig a rabszolga szintű módszeres kihasználást és megalázást.

Rabszolgákat megszakítás nélkül keresnek, de amikor többe kerül csak eljutnod a "munkahelyedig", mint amennyit fizetni akarnak - és erre nemet mondasz, - akkor hitetlenkedve csóválják a fejüket a "munkáltatók", hogy miért nincs kedved hozzájuk menni dolgozni. Azt nem értik meg, hogy az idejét otthon is el tudja az ember gányolni úgy, hogy legalább rá nem fizet erre!...

2023. jan. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!