Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan készüljek fel gyorsan...

Hogyan készüljek fel gyorsan kb. 500-800 oldalas írásbeli vizsgára? Csak elméleti dolgok vannak benne.

Figyelt kérdés

2023. jan. 3. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Röviden kijegyzeteled.

Amit nem értesz, azt nem írod ki, vagy elmagyaráztatod valakivel.

Az érthető rövid jegyzetedet megtanulod.

2023. jan. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem mindegy, milyen az anyag, milyen a számonkérés típusa, és mennyi az a mennyiség, amivel elbírsz egy nap. Én az orvosi végén 100 oldalt tudtam átnézni (nem ismeretlenből megtanulni, de nem is csak átlapozni) egy nap alatt. Ezért én minden vizsgára max. ilyen hosszú jegyzetet készítettem.

Én nem vagyok kézírásos típus (ami azért fura, mert kifejezetten szép a kézírásom és átláthatóak a jegyzeteim), ezért ha nekem gépen lenne az az 500-800 oldal vagy lenne belőle kidolgozott gépelve, én azt rövidíteném le (és egészíteném ki), és a végső változatot nyomtatnám.

2023. jan. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!