Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is ilyen rosszul éli meg...

Más is ilyen rosszul éli meg ezt a napszakot?

Figyelt kérdés
Nekem 11-ig semmi bajom, utána kb 3-ig olyan rossz nekem, olyan semmilyen, unalmas, lassan telik. Utána olyan, mint reggel. Mi lehet ennek az oka?

2023. jan. 4. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt neked kell kibogózni, mi miért s milyen érzést kelt benned.


De pl sokaknál a nem megfelelő étkezés vagy/és folyadékhiánya okozza ezt.

Pl volt haldokló kollégáim ittak otthon kávét, melóba érve megint kávét, napközben alig 2-4 dl teát az ebéd szünetig vagy még azt se.

8 an ittak meg 3 litert... egy délelőtt alatt.


Minimum 1L kellene fejenként ennek lennie délelőtti órákban.


Jómagam odafigyelek erre is és amíg én rendben voltam/vagyok, addig ők 11től hullák, aztán jön rá a túltelített gyomor és kaja kóma, mert a test az emésztésre fókuszál. Lassú emésztőknek neccesebb.


Amióta elszabadultam onnan, azóta pedig tudom tartani az étkezésben is a sokszor keveset.

2023. jan. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha evés után jelentkezik, akkor "kajakóma". Vagyis az emésztés foglalja le az energiáidat. Kevesebbet kellene enni egyszerre, inkább több részletre felosztani.
2023. febr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!