Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc napszakod és...

Melyik a kedvenc napszakod és miért?

Figyelt kérdés

Minden napszaknak megvan a maga szépsége!

Tavasszal nagyon szeretem a reggeleket! Amikor csodálom, ahogy zöldellnek a növények! Életre kel újra a természet!

Nyáron is főleg a reggelt szeretem! Amikor jön fel a nap és jó kedvvel kelek fel! Arra gondolok, hogy aznap is élvezhetem a jó időt és rengeteg dolgot csinálhatok aznap!

Ősszel, ha már hideg van és télen az estét szeretem! A jó meleg házban megnézni egy jó filmet! Közben már számolom vissza a napokat márciusig!



2021. nov. 14. 18:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban utáltam a délelőttöket, mert olyankor semmi izgalmas nem történt: vagy iskolában voltam, vagy a nyári szünet alatt szinte átaludtam az egészet (ilyenkor gyakran hajnalig is fenn voltam). Aztán folytatódott ugyanez a munkahelyen, de már nyári szünet és virrasztás nélkül. Mindig is a délután/este párosítás volt a kedvencem. Amikor fotózgatni kezdtem, szinte csak délutáni fotókat készítettem, mivel 8-16-ig dolgoztam. Aztán egyre inkább hiányozni kezdetek a reggelek és a délelőttök, amiket lényegében hosszú évek óta nem láttam. Ekkor eldöntöttem, hogy hétvégén, vagy szabadnapokon megpróbálok korán kelni (igaz, ehhez csak 5-6 órát tudtam aludni) és már hajnalban nekiindulni a természetnek és felfedezni minden rejtett szépséget. Egészen más arcát mutatja ilyenkor a város, a táj, mint a délutáni órákban. Mint ha egy másik világban járnék. Nyilván a tavaszi-nyári hajnalok és reggelek a legszebbek, de az őszi-táli időszaknak is megvannak a maga szépségei és ha jó idő van, akkor minden gyönyörű.
2021. nov. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!