Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sajnálom a régi házunkat,...

Sajnálom a régi házunkat, amit a mostani tulajdonos konkrétan semmibe vesz. Más is van így?

Figyelt kérdés

En nem sokat laktam ott, kiskoromban csak egy keveset. De apa ott nőtt fel, 32 évig ott lakott,de nagyapám halála után eladták ennek már 14 éve. Az új tulajdonos weekend háznak használta, de már 1 éve nem voltak a háznál és az állapota romlik, és be is költöztek a tudjukkik szerintem, mert láttam, hogy ég a villany, a kapu nyitva. A tulajdonos nem lehetett mert autóval jön (nem jön busszal, se vonattal se senki mással, nem magyar állampolgár) szóltam a polgármesternek, hogy mit tapasztaltam de egyenlőre semmi. Annyira felzaklat, hogy mindig a házzal álmodom és még sírni is szoktam. Mit tehetek? Tudom nincs közöm már hozzá, de a szívem nem bírja. Sajnos közel lakom hozzá és a nagyszüleimhez kijárok a temetőbe, elkerülhetetlen, hogy lássam a házat.

Sajnálom a szép nagy kertet, azt a rengeteg virágot,mindent. Ha lenne rá pénzem vissza vásárolnám!



2023. jan. 5. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok ilyen ház van sajnos.
2023. jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Ez ilyen. Én is adtam el házat. Igen eleve nem volt nagy szám régi vályog. De rendbe lett rakva. Új ablakok ajtók. Újra vakolva stb. Akinek eladtam 14 éve gyakorlatilag csak lelakja. Roszz nézni az állag romlást mikor én annyit dolgoztam rajta. Na mindegy
2023. jan. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt olyan ház, hogy még ki se jöttem, már rohasztották szét.

Én is sajnáltam, mert szép volt.

2023. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, hogy mi történik a házzal, amelynek egyszer hátat fordítottam. Több, mint 40 évet éltem Budapest belvárosának hivatali negyedében és szerettem ott élni, ahol éltem, de én nem szomorkodom azt követően, hogy meghoztam egy döntést, - az sem érdekel most már, ha a fő támfalat bontja ki az új tulajdonos és rádől az egész ház!
2023. jan. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Úgy alakult a helyzet, hogy új tulajdonosa lett és végre kitakarította, még kutyát is vitt az udvarára:)
2023. febr. 6. 17:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!