Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek hogy Noah...

Anika_7 kérdése:

Mi a véleményetek hogy Noah Schnapp Coming outolt??🏳️‍🌈

Figyelt kérdés

[link]


(Aki nem ismerné a Stranger things Will-jét alakító színész aki a sorozatban úgyszint meleg)



2023. jan. 6. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Pont leszarom, hogy valaki milyen szexuális beállítotságú. Úgy gondolom, senkinek semmi köze hozzá.

Nekem sem az övéhez, így alapvetően elítélek mindenféle comingoutolást.

Azonban közszereplő lévén meg tudom érteni, mert különben csak az állandó találgatás megy, ami akár zaklatásba is át tud csapni - így pedig le van tisztázva, innentől mindenki foglalkozon a maga dolgával.

2023. jan. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy egyre többen érzik biztonságosnak a coming outot és nem tartják magukban.
2023. jan. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
Kettes, miért tartod fontosnak, hogy én tudomással bírjak a te szexuális beállítottságodról? Miért érzed úgy, hogy ezt mindenáron az emberek orrára kell kötnöd?
2023. jan. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3. nem azt mondom, hogy fontos tudni, mert ez tényleg mindenkinek a magánügye. azt mondom, hogy talán az jó irányt jelez, hogy már fel lehet vállalni anélkül, hogy félni kellene a következményektől. mindenkinek saját joga, hogy megosztja ezt a világgal vagy sem. közszereplőként pedig be lehet mutatni, hogy nincsen azzal baj, ha valaki meleg. azt gondolom, hogy ha valaki coming outjának hatására már egy meleg is jobban érzi magát/esetleg egy tini tudja magáról, hogy meleg, de nem tudta elfogadni stb - szóval ha már egy embernek segíti az önelfogadását az, ha lát híresebb embereket előbújni, akkor szerintem megérte. persze, ma már rengeteg műsorban, filmben szerepelnek, - ezekkel általában nem is értek egyet, nagyon erőltetett és értelmetlen a szerepük általában, olyan érzes, hogy csak ki kellett pipálni ezt is, de vannak ellenpéldák is - mégis tud segíteni, ha valaki hús-vér emberben ismer magára.

és általában önmaguk érdekében coming outolnak az emberek, hogy nekik ne kelljen ezt mint egy titkok cipelni magukkal, nem pedig azért, hogy minden áron mások orrára kössék.

2023. jan. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
8%
Biztos,hogy nem meleg,csak divatból vállalta magára
2023. jan. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

A magánéletéből ő is annyit osszon meg, amennyit jónak lát.

Viszont, ha az orientációjáról oszt meg infót, az is lehet fontos: erőt ad más, szintén meleg fiataloknak, hogy ne féljenek a környezetük reakciójától. Vagy, ha ők épp nem vállalhatják fel magukat, akkor is tudják, hogy nincsenek egyedül ezzel az állapottal, sőt, még ismert embereknek is része lehet benne.


(Ez nem saját gondolat. Az 1. és 3. komment miatt írtam le ide.)

2023. jan. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Nem meleg: [link]
2023. jan. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!