Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy működik a Snapchat?

Hogy működik a Snapchat?

Figyelt kérdés
Be vagyok már regisztrálva, és nagyjából tudom hogy hogyan működik, csak pár dologgal nem vagyok tisztában. Ahol meg tudom tekinteni a fényképeimet, azt mások is megtudják nézni? És hogy lehet ki tenni storyt ("stríket")?

2023. jan. 8. 11:59
 1/3 A kérdező kommentje:
És mi az a Spotlight & Snap Map ( Add to Spotlight)?
2023. jan. 8. 12:02
 2/3 anonim válasza:

tehát

streaket úgy tudsz küldeni hogy csinálsz az alkalmazásban egy képet és előtte tudsz filtereket választani. Mikor ezzel megvagy a jobb alsó sarokba lesz egy kék nyíl arra rányomsz és az ismerőseidre rányomva elküldöd nekik, és ők is tudnak neked küldeni



a snapen levő képeid úgy tudod megnézni hogy belépsz az app kamerájába és a középső karika mellett balról lesz kis fotó ikon, ott lesznek az appal készült fotóid


a snap map az az, ahol látod hogy hol vannak az ismerőseid és ha nem kapcsolod be a ghost modeot (bekapcsolod hogy ne lássanak) ők is látnak téged


sporlightot én se tudom de nem használom. remélem segítettem:-)

2023. jan. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget/választ!
2023. jan. 13. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!