Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Soha nem dolgoztam meg gyarba...

Soha nem dolgoztam meg gyarba most azonban kiszeretném próbálni. Azt mondta nekem a főnök hogy próba napra kell bennem de most megint írt hogy nem lessz próba nap és be regisztrált nem mertem meg kérdezni hogy utána munkába is állhatok szerintetek?

Figyelt kérdés
Helyes írási hibákért bocsi)
2023. jan. 8. 14:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Be regisztrál*
2023. jan. 8. 14:37
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem irodai munka lesz ügye abban a gyárban?
2023. jan. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem irodai műanyag gyár
2023. jan. 8. 14:57
 4/6 A kérdező kommentje:
Csomagolás címkézés
2023. jan. 8. 14:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudjuk, ha te magad nem?

Gyárban én sem dolgoztam, ez a regisztráció nekem ismeretlen. Örge vagyok már.

Sejtésem szerint ezt jelentheti:

Nem számítanak veled (udvariasan), vagy most nem, de számon tartanak.

2023. jan. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyára bejelentettek.

Munkavállaló bejelentésének az illetékes adóhivatalba a biztosítási jogviszony első napját megelőzően (azaz a munkába lépést megelőző napon), de legkésőbb a biztosítási jogviszony első napján, a foglalkoztatás megkezdése előtt kell megtörténnie.

A próbanap többnyire fekete foglalkoztatást szokott jelenteni: ingyenmunkát; ráadásul nemegyszer több nap.

Az a szabályos, ha felvesznek, rendesen bejelentenek, az más, hogy ha próbaidőre szóló munkaszerződéssel.

2023. jan. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!