Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Éves előfizetésről havi...

Éves előfizetésről havi előfizetésre váltok, sérül valami a google drive-on? (fényképek stb.

Figyelt kérdés
Attól tartók, hogy a dvive-on tárolt fényképeim törlődnek.

2023. jan. 8. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem törlődik, még az előfizetés lemondásával sem törlődnek a tartalmak. Ilyenkor zárolják a feltöltést, és addig nem működik a szinkronizálás míg az aktuális limiteken belülre nem kerülsz: ha például 100 gigás csomagra volt előfizetésed és lemondod, akkor visszavált a 15 gigás ingyenes tárhelyre - addig nem működik a feltöltés, amíg nem távolítasz el annyi tartalmat hogy 15 giga alá kerüljön a foglalt terület. Ezt pedig neked kell elvégezned, a rendszer nem törli sem automatikusan, sem önkényesen az adatokat (2 év inaktivitásig).
2023. jan. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Köszi, a válasz nekem is jól jött. A megosztott tartalmakhoz hozzáfér továbbra is az, akivel megosztottam?
2023. jan. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, szerintem ez vonatkozik rá:

[link]

"Google Drive

Nem szinkronizálhatsz és nem tölthetsz fel új fájlokat. Nem hozhatsz létre új fájlokat a Google Dokumentumok, a Táblázatok, a Diák, a Rajzok, az Űrlapok és a Jamboard szolgáltatásban. Amíg nem csökkented a felhasznált tárhely méretét, sem te, sem más nem fogja tudni szerkeszteni és másolni a fájlokat. Leáll a számítógép Google Drive mappája és a Saját meghajtó közötti szinkronizálás."

2023. jan. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!