Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tervezi valaki megvenni a...

Tervezi valaki megvenni a Dead by Daylight társasjátékot?

Figyelt kérdés

Tavaly sikeres Kickstarter után, idén jelenik meg. Ez egy számítógépes "horror" játék társas adaptációja.

Viszont elég drága, főleg szállítással. Még nem rendeltem soha külföldről és bizonytalan vagyok, tanácsot szeretnék kérni, hogyan érdemes nekiállni hogy biztos megérkezzen a játék.

Írjak előtte a kiadónak?


Érdekelne azok véleménye is akik tervezik megvenni, hogy ők hogy csinálják.

Köszi a válaszokat:)



2023. jan. 9. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Rendeld megbízható oldalról. Úgy ha valami szállítás közbeni gebasz miatt nem érkezik meg a csomagod, kapcsolatba tudsz majd lépni velük, és akkor elküldik újra vagy visszautalják a pénzed.
2023. jan. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kickstarter társasjátékok ügyében szerintem kérdezd meg a facebookon a komolyabb társasjátékos csoportokban. Van több tízezres tagságú is, és gyakran válaszolnak haladó társasjátékos kérdésekre, gyakorlati tanácsokat adnak stb. Itt a gyk-n a "Mik a legjobb társasjátékok?" fajta kérdésekre kb ilyen színvonalú válaszok szoktak jönni, hogy "Mi otthon a nejemmel nagyon szeretjük a Cluedót, meg a Gazdálkodj okosant"

Kickstartert én sem használok, (ezért meg sem próbálok érdemben válaszolni, pedig van otthon néhány tucat korszerűbb társasom is) de a gyk-s átlagközönségtől se várd el...

2023. jan. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Facebookon vagyok ilyen csoportokban, de már elég ritkán használom magát a facebookot és úgy voltam vele hogy egy próbát itt is megér a kérdés. Bár én is láttam, hogy itt a társasjáték témában kb a monopoly és a Rizikó szintjén vannak max az emberek. De majd megkérdezem akkor facebook csoportban is.


Az a verzió, amit én szeretnék rendelni egyébként nem is lesz kapható a boltokban, csak a gyártó oldaláról vagy kickstarterről lehet előrendelni.

2023. jan. 11. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!