Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A krétától tényleg be lehet...

A krétától tényleg be lehet lázasodni?

Figyelt kérdés

2023. jan. 9. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem, de a gyomrodnak nem tesz jót
2023. jan. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Nem lehet.

Pròbàltam 😄😄

2023. jan. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A most forgalomban lévőktől nem, állítólag régen valami adalék volt bennük, amitől igen, azért terjedt el az iskolások között ez a trükk (valahol olvastam).
2023. jan. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Már régen kivonták a krétákból azt a pyrogén (lázat okozó) anyagot, ami ezt okozta. Még anno én is találkoztam ilyen esettel, de akkor is, amikor már hatástalan volt a próbálkozás.

(egy ápolónő)

2023. jan. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

"#Nyugiésznélvagyok"

De azért megkérdezed, hátha sikerülne lógni egy kis trükkel, és ha működik akkor simán megteszed. Különben nem kérdeztél volna a cél érdekében.

2023. jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a 90-es évek elején voltam iskolás. Az akkoriban használt kréták sem működtek... sosem... :D

Sz.r íze volt nagyon és kiszáradt a szánk, de más gond nem lett belőle.

2023. jan. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5-ösnek: Vagy talán mert kíváncsi vagyok???! Szerencsére a gyerekorvos a környéken bármikor ad igazolást, szóval bármikor "lóghatnék". Ritkán teszem, erre meg csak kíváncsi voltam, mert beleakadtam Tiktokon egy ilyen kommentbe.

A többieknek nagyon köszi a választ😁

2023. jan. 10. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!